Terhességre utal?

Figyelt kérdés
Június 25-én voltam együtt a párommal gumival védekeztünk és tegnap előtt kellett volna megjönnie de azóta se tapasztalok menstruáció előtti tüneteket viszont a mellbimbóm mintha sötétebb lenne és nagyon minimálisan van hányingerem más egyéb tünetet nem tapasztaltam szerintetek terhes vagyok? Holnap fogok tesztet venni.

2020. júl. 10. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvszert rendeltetés szerűen használtátok nem vagy terhes. A tünetek csak hetek múlva jelentkeznének.
2020. júl. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg minden rendben volt nem láttam hogy kiszakadt volna vagy bármi más történt. Utána amúgy elég durván felfáztam és két felé antibiotikumot szedtem 1hetig nem tudom hogy az tolta volna el bár azt olvastam hogy nem befolyásolja.
2020. júl. 10. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem is, de a betegség ok lehet a késésre.
2020. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ most teszteltem és negatív lett valószínű akkor a felfázás és a stressz miatt késhet:)
2020. júl. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!