Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagos 28 napos ciklusnál...

Átlagos 28 napos ciklusnál 31-edik napon 12 mm-es nyálkahártya utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ehhez, de nem jött meg időre és mivel mentem a nődokihoz rákszűrésre, kértem egy ultrahangot is, hogy minden rendben van-e odabent. Ilyenkor még nem mutatható ki terhesség azt tudom, és mondta is, amikor mondtam neki, hogy néhány napja késik, de megvizsgálata a melleimet és mondta, hogy akár egy nagyon korai terhesség is lehet. A leletemre az ovárium méretein kívül azt írta, hogy 12 mm-es endometrum (nyálkahártya). Ez kevés vagy sok, vagy jelent-e bármit ezt a méret a ciklus 31. napján (28 napos ciklusoknál). Köszi a válaszokat.

2020. júl. 9. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez még nagyon korai, hogy kiderüljön.


Ha pár nap múlva sem jön meg, csinálj egy tesztet.

2020. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem csinálsz egy tesztet? 😑 mensi előtt is vastag a méhnyálkahártya.
2020. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez még bármi lehet.
2020. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csináltam. Talán 2 nappal a nemvárt előtt, ott egy nagyon halvány csíkot vettem észre, de azt csak órákkal a teszt ellövése után. Száradási csíknak vélem. Bár nem tudom, hogy mi az, mivel még sosem lett száradási csíkos egyik tesztem sem. A negatív egyértélműen negatív volt másnap is. Aztán 3 napra is csináltam egy tesztet, totál negatív lett. Azóta eltelt 3 nap, de már nincs itthon tesztem és nem is akartam venni. Sok volt már a csalódásból. Várom, hogy megjöjjön, de nem tudtam, hogy a nyálkahártya méret jelent-e valamit, ezért kérdeztem meg.
2020. júl. 9. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy azt jelenti, hogy meg fog jönni, vagy azt, hogy nem. Sajnos ezt nem lehet megmondani.
2020. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, tehát kétesélyes, ezek szerint a nyálkahártya vastagsága nem utal semmire. Köszönöm.
2020. júl. 9. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2020. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. Reggel ellőttem egy LH-tesztet, mert nem volt itthon terhességi teszt. Az nyomban nagyon erős pozitív lett, tehát a konroll csíknál sokkal erősebb. Mivel olvastam, hogy a pozitív LH-teszt utalhat terhességre, és már a 36. ciklusnapon vagyok, ezért vettem délután terhességi tesztet, ami egyértelműen pozitív lett. Elég lassan erősödött a tesztcsík, és gyengébb is a konroll csíknál, de pozitív. Ezek szerint esetemben jelentett valamit a nyálkahártya mérete.
2020. júl. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!