Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél fájhat a...

Korai terhességnél fájhat a fenékcsont körül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet hogy teljesen hülyeség amit kérdezek, de most ezen elgondolkoztam. A menstruációm sosem volt teljesen pontos, most viszont rajta vagyunk a babaprojekten és kb 2-3 hete volt peteérésem és akkor voltunk is együtt. Az elmúlt pár napban viszont esténként a fenék résznél elkezs fájni. ( nem aranyér és nem is ütöttem be sehova) A bal oldali fenék résznél érzem, tudom hogy ez még korai lenne bármilyen tünetnek vagy bárminek is, de mivel nem tudom mitől fájhat így első körben ez jutott az eszembe. Volt másnak is ilyen? Vagy teljsen hülyeség? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2020. júl. 10. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az elmúlt 1 hétben a méhem környékén is érzek néha feszülő érzést.
2020. júl. 10. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem kB 6. héttől minden estére kegyetlenül megfájdul a farokcsontom. Orvos szerint ilyen az anatómiám, törődjek bele.

Persze lehet, hogy neked teljesen mástól fáj. De ha 2-3 hete voltatok együtt miért nem csinálsz egy tesztet? Már ki kellene mutatnia...

2020. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aklor lehet nekem is amiatt fáj.

Tezstelni fogok most hétvégén,csak már óvatosan tesztelek és inkább várok többet, mert félek az ujjab csalódástól.

2020. júl. 11. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Teszteltél azóta?
2020. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Negatív lett sajnos😔

Pár nap múlva csinálok még egyet hátha.

2020. júl. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!