Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

A barátom szeptemberben lesz 18, én pedig nemrég töltöttem a 17. életévemet; és ma pont egy hete annak, hogy bármiféle védekezés nélkül szeretkeztünk. Ezelőtt minden egyes alkalommal húzott gumit a párom, de most felelőtlenek voltunk, és az aktus végén már hagytam, hogy anélkül csinálja.

Azonban még mielőtt így betette volna alaposan megtörölte a hegyét, és az aktus közben is legalább háromszor kihúzta,- majd mikor minden egyes alkalommal visszatette ugyan úgy megtörölte.

Természetesen nem élvezett belém, de annak ellenére, hogy ennyire figyelt egy kicsit félünk, hiszen törölgetés ide vagy oda, azért na...

Az lenne a kérdésem, hogy az aktust követő hányadik napon lenne érdemes tesztet csinálni, ha esetleg nem szeretném megvárni azt, hogy kimarad-e a menstruációm, vagy sem?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. júl. 11. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 hét múlva csinálj tesztet.


De mi a lópikuláért kell felelőtlenül össze-vissza maszatolni?

2020. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Tök mindegy, hogy kívül megtörli, belülről 'mosódik' beléd a cucc. Mikor volt az utolsó menstruációd? Mikor várható a peteérésed?


Az "aktus végén már hagytam" az azt jelenti, hogy az elején te nem akartad, csak aztán rábeszélt? Akaratod ellenére?

2020. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok. Idióták.
2020. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pearl index 35.


Gratulálok!

2020. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmondani, meg hiába mondanánk hogy kb 1% ha beleesel, és azt is hogy 99% ha te pont megúszod. Ha nem akartok gyereket ne rizikózzatok mindenki csak veszít vele.


Lényeges információkat kihagytál:ciklusod hossza peteérés napja, utolsó menstruáció betegségek stb.

2020. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Mit gondolsz, ha kockára teszi a tested, hogy teherbe ejt, vagy abortuszod lesz, akkor mennyire szeret?


Nemcsak, hogy soha nem feküdnél le egy ilyen görénnyel többé, de azonnal szakítanék is vele a helyedben. Most csak a végén beszélt rá, aztán pár hét és a műtőben találod magad terhességmegszakításon, ő meg csajozik majd tovább. Ébresztő kislány!

2020. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontos lenne tudni, hol jártàl a ciklusodban. De igazából mininális esely mindig van, ahogy az utolsó írja, beleeshetsz az 1%-ba is. Őszintén megerte neked ez a pár “ki-be tologatás”, amit nem is akartál, az idegeskedést?
2020. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes.
2020. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem lennék biztos abban, hogy időben kivette. Szóval simán lehetsz terhes.
2020. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
Ember! Szerintem nem olyan nehéz hogy fogjátok azt a rohadt kotont és azzal kúrtok! Mégis mi a fenét vártál? Plazma tv-t? Amúgy igen simán lehetsz terhes és mi az hogy a végén már engedted hogy koton nélkül kúrjon? Tényleg megéri ez?
2020. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!