Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal....

Babát szeretnénk a párommal. Ha párom el élvezet bennem mikor termékeny napom volt menyi az esélye annak hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, 25%, ha minden optimális.
2017. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen 25%
2017. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4-én voltunk együtt és 6-án volt az ovulációm
2017. júl. 7. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
célszerű 2 napota egyött lenni- Tehát ha tudod kb hogy 6lsz, akkor 2án, 4én, 6án, 8án 10én biztos ami biztos alapon :D
2017. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most nem biztos hogy teherbe estem?
2017. júl. 7. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha ez ilyen egyszerű lenne...

Szerinted miért mondják azt hogy rendszeres együttlét mellett is normális ha egy évig nem jön össze...

Van akinek elsőre sikerül van akinek hónapok, és olyan is akinek évek pedig nincs semmi baj.

Most kb jókor voltok együtt, habár én a helyedben még ma is próbálkoznék.

Azt meg senki nem fogja tudni itt neked megmondani hog most sikerült-e vagy nem...

2017. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, sajnos ez nem így megy. Jó is lenne. Nálunk ideális körülmények között fél év után sikerült, és még szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen hamar.
2017. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. nem biztos semmi.
2017. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!