Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességnek 2 hónap után...

A terhességnek 2 hónap után vannak már látható/érezhető jelei?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés, lehet, hogy lesz némi pocak, bár más számára nem látható, akár hányinger, hányás, de van akinél semmi.
2020. júl. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
engem pl. mindenki terhesnek néz, pedig nem is vagyok az
2020. júl. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
#2 engem is, 15 éve folyamatosan, pedig csak 1,5 évig voltam az 😑
2020. júl. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 9+4 hetes vagyok, aki tudja, mind azt mondják, hogy már látszik. Szerinzem nem, max a kaja, meg hogy nagyon felfújódok. Tény és való, hogy van hasam, de az még nem a baba szerintem
2020. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes vagyok és ugyanígy vagyok, mint a #4-es. Picit kerekebb a pocakom alsó része, de ez inkább csak puffadás még, mint hogy a baba lenne. Illetve egy jó nagy evés után egy szintbe kerül a hasam és a pocakom, úgy meg kb. 20 hetes terhesnek is kinézek. :D

Viszont a melleim egy méretet nőttek, szóval az látszik bőven, pláne, hogy amúgy sem voltam nagy mellű, de a régi felsőimben kb. “Bögyös maca” vagyok.

Érezhető tünetem nincs, szerencsére nincs hányinger, rosszullét, semmi. Kb. a 8.hétig volt iszonyat fáradtság és mellfájdalom, de utána már ezek sem.

2020. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!