Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál ahol kiderül...

Erdélyi Diána kérdése:

Ma voltam dokinál ahol kiderült hogy 6 hetes terhes vagyok. Viszont a perzsák az üres se embrió nem látható benne se szikholyag. Jövőhét kedden kell visszamennem. Volt már így valaki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+4 naposan volt ugyanez, 2 hét múlva mentem kontrollra, már volt szivhang.
2020. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És volt szikholyag is? Mert nekem az sincs és ez egy picit zavar.
2020. jan. 29. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nem volt később a peteérésed?

Akkor lehet el vagy számolva..így van még ideje!

Ne idegeskedj..várd ki a következő vizsgálatot. Addigra biztos ott lesz.

2020. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt tudni elore. Lehet hogy kesobb volt a peteeresed, es ennyi az oka.
2020. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első voltam, nem emlékszem pontosan, de ha jól tudom, nem látszott, csak egy 4mm-es petezsák. Februárban lesz ennek egy éve, most a kiságyában alszik :) persze bármi lehet, szorítok nagyon! Írj majd, mi lett.
2020. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

November 25én kellett volna megjönnie. 27én extra halvány lett a tesztem. Második baba, tudtam, hogy felesleges hamar dokihoz menni. Menzi szerint betöltött 7. héten voltam dokinál, csak petezsák volt. Aztmondta ne aggódjak, később foganhatott. Nyilván aggódtam. Legközelebb január 3án voltam dokinál. Menzi szerint 10 hetesen. Volt embrió és szívhang de csak 8 hetesnek felel meg. 24én voltam újra szépen fejlődik :-) 4én megyek genetikai uh-ra.

Nyugi! :-)

2020. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat . Remélem minden rendbe lesz . Igen én is gondoltam rá hogy később eshettem teherbe . Minden esetbe köszönöm szépen megnyugodtam egy picit .
2020. jan. 30. 05:48
 8/8 anonim válasza:
Meglett a baba?
2023. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!