Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 uh. BPD:7,9 / HC:28,8 /...

30 uh. BPD:7,9 / HC:28,8 / AC:26,1 / FL: 5,7 A BPD a doki szerint 32 hetesnek felel meg, az FL meg 30 hetesnek. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
30 hetes ultrahang eredmény*
2020. júl. 15. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj?Mert az Uh 2héttel nagyobbnak látta ?Az még teljesen belefér ,el is mérheti a doki is ,nagyságban is mások vagyunk ,igen a babák is.Ha baj lenne az orvosod megemlítette volna ,ne aggódj.
2020. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt furcsállom, hanem hogy a combcsont épp hogy megfelel, azt 30 hetesnek írta. A kettő közti külömbséget sokallom. Csak most kórházba kerültem, elég rosszul voltam, nem tudtam figyelni, és amikor mérte a fejét, nagyon csodálkozott, hogy mennyivel nagyobb. Nem tudom az értéket, nem voltam olyan állapotban, de azthiszem a nővérkével is mást iratott be. Azt mondta biztos a párom nagy.
2020. júl. 15. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. 2 méret között 1-2 hét eltérés. Teljesen egészségesen született a kisfiam. Szerintem nem kell aggódnod. Kérdezz rá az orvosodnál,biztosan megnyugtat ő is.
2020. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!