Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy az X-epil papír...

Létezik, hogy az X-epil papír terhességi teszt HCG kimutatasaert felelős csikja nem tud olyan erős lenni, mint a kontroll csík?

Figyelt kérdés
8 hetes terhesseg. Erős csík de a kontrolletol elmarad.

2020. júl. 19. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sosem lett egyforma..
2020. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Csak kíváncsiságból... 8 hetesen minek tesztelsz még? Eddigre már jó eséllyel egy uh képed is van a babáról
2020. júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

1. Vagyok

Én kiváncsiságból teszteltem

2020. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De, tud olyan erős lenni, nekem leugrott a papírról 5 hetesen.

DE: nem számít.

2020. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is leugrott 5 hetesen, de szerintem sem mérvadó az erőssége! (Nekem ikreknek indult a dolog, vegul egyedul van)

11hkm

2020. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyforma volt már a meses napján.
2020. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 hetesen sem volt ugyanolyan eros sem, poenbol teszteltem, meg mert volt itthon egy teszt.

Azota 2,5 éves a lanyunk.

2020. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tesztek igen-nem válaszra vannak kitalálva, nem pontos kvantifikálásra. Még az elején egy-két hétig az erősödés lehet követhető, de utána felesleges tesztelni. Azért is, mert ezek a tesztek ún. antitest-alapúak, és speciális a kötési dinamikájuk, sőt túltelíthetőek, így az is előfordul hogy bizonyos koncentráció felett halványodik(!) a csík. Az meg csak felesleges parát hozna.
2020. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!