Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most meg van,akkor mikor...

Ha most meg van,akkor mikor lesz peteérés és ovu?

Figyelt kérdés
Babaprojecten vagyunk. :)

2020. júl. 19. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neten találsz kalkulátort.
2020. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány naposak a cilusaid :) vannak nagyon jó alkalmazások amiken tudod követni, pl "Naptáram". Egyébként félidőben szokott lenni +/- egy-két nap. Tehát ha 28 naposak a ciklusaid, akkor a 14.napon, ha pl 30 naposak, akkor a 15. napon :) Emellett saját magadon is megfigyelheted a változást, nem nehéz észrevenni, hogy mikor vagy a termékeny időszakodban, hisz akkor sokkal erősebb hüvelyi folyás figyelhető meg, általában nagy mennyiségű, nyúlós, tojásfehérjéhez hasonlító folyás.
2020. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. :)


Van naptáram,amin megvannak ezek jelölve de sokan azt mondják ezek nem jók.12-től volt folyásom,ha jól emlékszem 14.én vagy 15.én volt több folyásom és tojásfehérjés 15.én volt nyúlósabb.

A petefészkem görcsölt és kicsit szúrt.Ez lehetett volna?

2020. júl. 19. 18:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdemes vagy hőmérőzni vagy lh tesztet végezni. Én a kettőt kombináltam már a végén, mivel az ovu eltérő időpontokban lehet. Nekem pl. nem szabályos a ciklusom 24-27 napig is tarthat és a 11-15 napon illetve ezek között is előfordult már peteérés. :)
2020. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A naptar azt irja hogy juli 30-aug.3ig van pe es 4.e ovu.

Ez jo lehet?

2020. júl. 19. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ovuláció egy nap, amit előtte jelöl a naptár azok a termékeny napok azert, mert kb. ennyit bírnak ki a spermiumok,3-4 nap. De a naptár csak hozzávetőlegesen mutatja, nyilván nincs összeköttetésben a testeddel. Még ha napra pontos ciklusod is van, néha csúszhat, ha meg nem pontos akkor meg főleg. Nem ajánlom hogy erre hagyatkozz. Ha biztosra akarod tudni, ovulációs teszt vagy hőmerőzés, a többi csak találgatás.
2020. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor figyelnem kell magamadat,pl valadek?
2020. júl. 19. 22:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Hőmérő vagy ovuteszt.

A váladék is támpont, de annyiból nem tudhatod biztosra. Valakinek napokkal, akár egy héttel ovu előtt is van termékeny nyák, valakinek csak egy nap, valakinek egyáltalán vagy nagyon keves.

2020. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hőmèrőzni nincs időm,mindig rohanok.

:/

Ovutesztet meg folyamatosan kellene venni akkor nem?

2020. júl. 19. 22:25
 10/14 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés sem tart sokáig, nekem 1 perc alatt megméri reggel. És z az egyetlen módszer ami igazolja, hogy végbement az ovuláció. A teszt azt jelzi, hogy közeledik. Nem kell minden nap tesztelni, csak a ciklushossztól függően, mondjuk 28 naposnál 10-12. naptól, ha hosszabb akkor később. Ebay-en, Aliexpresszen vannak olcsó tesztek, One Step márka. Ott tudsz rendelni 20-30 db-ot is egyszerre.
2020. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!