Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki így? Minden...

Járt már valaki így? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Késői peteérésem volt. A ciklusom 21. napján. Egész életemben 30 naposak voltak a ciklusaim. 11. dpo-tól teszteltem, egyre erősödő pozitívat. (Terhességre utaló tüneteim voltak már akkor, ezért teszteltem ilyen korán) 16. dpo-n voltam nőgyógyásznál. Tudom, hogy korai volt, de a munkahelyen veszélyes anyagokkal dolgozom, így minél hamarabb kell az igazolás a terhességről. Az orvos semmit nem talált. 2 icipici pöttyös csak, de azt mondta, hogy nem biztos benne, hogy azok babák. Vissza kell mennem jövő héten. Ma van a 40. ciklusnapom, semmi mensire utaló jel. Émelygek, sűrűn pisilek, puffadok és fájnak a melleim.


Járt már valaki így? Minden rendben lett? Illetve járt már valaki így de közben mégsem lett baba?



2020. máj. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mit dolgozol, a nőgyógyász attól nem látja előbb a 5-6 terhességet. Ilyenkor célszerű szabira menni, vagy mással kiíratni magad, amíg nem igazolható élő terhesség. Ez kb. a 6. hét, addigra jó eséllyel van szívhang.
2020. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Természetes ,hogy semmit nem talált a doki , annyira korai volt ,hogy gép legyen ami ilyen korán bármit is lát. Megkell várni legalább a 7. 8. Hetet ,hogy az valóban igazolhatò élő embriót lásson. Amíg nem lát élőt csak pl petezsákot addig nem fog neked semmitse írni a papírra. Egyébként ilyenkor még nem veszélyezteted a magzatot, nem vagytok úgymond kapcsolatban , a 12. Héttől vagytok olyan összeköttetésben ,hogy amit te beviszel a szervezetedbe azt ő is megkapja.
2020. máj. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan a 21. ciklusnapon volt peteérésem a pontos dátum január 21-e. Orvosnál február 24-ére kaptam időpontot akkor voltam 6+6 hetes terhes élénk szívhanggal. Hamarabb is lett volna időpont egy és két héttel is viszont nem láttam értelmét hogy hamarabb menjek. Csak magam idegesítettem volna vele. Mivel már január 31-én pozitív lett a teszt ez volt életem leghosszabb majdnem 4 hete, de tudtam ha a baba maradni akar akkor 4, 6, 12 het mulva is ott lesz. Muszaj turelmesnek lenni mert a terhesseg hosszu :))) most vagyok 17 hetes es nagyon nagyon nagyon varom mar hogy oktober legyen :)))
2020. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma mentem vissza. Ahhoz képest, hogy múlt héten még semmit nem talált, ma már 9.8 mm a baba. De még nem volt szívhang. Mérete szerint már kellett volna, de abból kiindulva, hogy később volt ovu azt mondta a doktornő, hogy normális, hogy nem volt.
2020. máj. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!