Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szép a babám a uh képen...

Nem szép a babám a uh képen ez normális?

Figyelt kérdés
8hetes uh voltam ma, mivel apuka nem jöhetett be kértem képet, hogy ő is láthassa. Viszont a képen olyan mint egy kis szörnyecske és kicsit aggódok, hogy azért mert még nagyon pici, vagy pont ásított volna, hogy olyan furcsa a kis arcocskája?
2020. júl. 20. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon picike, nincs is még rendes emberi formája. A 12. héten már jobban fog látszódni.
2020. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nem látszik az arcocskája, maga a baba is kb 2 cm. Valamit félre néztek, vagy nem 8 hetes vagy.
2020. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy nem is baba. :-(
2020. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3as akkor mi? Ha nem baba volna látta volna sz orvos, szívhang is volt.. Ha nem tudsz okosat irni akkor inkább húzz el
2020. júl. 20. 12:34
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Unokatesóm anyukája megijedt mikor megszülte az unokatesóm. Szó szerint úgy nézett ki mint egy szörny😃 Ma már 6 éves makk egészség, gyönyörű kislány aki nagy eséllyel tornász bajnok lesz. 😃❤️ Szóval fel a fejjel, Uh képen szerintem kevés az olyan baba aki szép, sőt még első napokban is lehet kicsit furán fognak kinezni. 😃
2020. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Fel tudnád tölteni esetleg, hogy mire gondolsz?
2020. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nekem sem volt semmilyen baba alakja,rendesen meg arca sincs kifejlodve igazabol... lehet,csak te latsz fekre valamit arcnak.
2020. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy 8 hetes magzatnak még valóban nincs emberi formája igazán. De még később is kicsit alien-feje lesz :D

Egy átlagos 8 hetes magzat így néz ki:

[link]

12 hetesen a genetikai UH-n már emberibb formája lesz, orra meg ilyenek, de amikor 3D-ben nézitek, még mindig nagyon marslakósnak fog hatni, időbe telik, míg az arca babaszerűvé válik (és az a cuki kis pufiságot amúgy is a 3. trimeszterben fogja csak elérni, amikor már zsírt is kezd el felhalmozni, addig kis csont-bőr ropi valamicske).

2020. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Te valamit nagyon benézel, ha a doki nem mutatja meg hol van, rá nem jöttem volna. Inkább nézz utána, hogy néz ki egy 8 hetes magzat.
2020. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Jól indulsz neki, ha már 8 hetesen csúnyának látod csóró gyereket :D hidd el még szülés után sem a legszebbek általában, kell egy kis idő, mire formásodnak. Az a lényeg, hogy egészségesek legyetek mind a ketten.
2020. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!