Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Valaki hasonlóan járt már?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy hete hogy ovulaciom volt.

Már az előtte való naptol kezdve együtt voltunk a párommal.

Hátha sikerül a baba🤗


Van már egy kislányom, mikor vele voltam terhes nem éreztem semmit, csak a kimaradt mensi után a pozitív teszt, hányás és hányinger sem volt.


Viszont ma reggel úgy keltem hogy szornyen fájnak a melleim, szédülök, fáradt voltam/vagyok egész nap szurkál a hasam alja. Ami a legfurább az az, hogy elég rég óta dohányzom és ma reggel mikor rágyújtottam szörnyű hányingerem lett, nem vettem figyelembe, visszafekudtem, kb fél órája keltem fel de vissza aludtam és aludtam 3,5 orat 🤨 Ma akárhányszor megpróbáltam rágyújtani, szörnyen erős hányinger jött és ha más gyújtott rá mellettem már akkor is.


Talán megtörténhetett a beágyazódás?

Nem korai még?


Valaki volt már hasonló cipőben esetleg második terhességénél?



2020. júl. 20. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, hogy nem a kerdesre valaszolok konkretan, de ha babat terveztek akkor sztem nem kene probalgatni mar ragyujtani. Ha meg hanyingered is van tole, akkor meg plane.
2020. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom hogy a dohányzás miatt miért van hányingered de ha lehet tedd le a cigit a terhességed alatt. Nekem is sikerult. Van egy 20 honapos fiam és ma teszteltem pozitivat. Ovum 8.án volt a teszt szerint. Csinaltal tesztet?ovut vagy terhességit? Ajanlom a predictort mert nekem csak az mutatta ki mind 2 babanal a menszesz előtt pár nappal.
2020. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első terhességem alatt sem dohanyoztam ahogy megtudtam hogy terhes vagyok :)

Nem csináltam se ovut se terhességi tesztet. A terhességi teszt szerintem még nagyon korai lenne. 2 hónappal ezelőtt megjött, aztán másnap elmúlt, csináltam egy tesztet, ami pozitív lett, majd megint, az már halványabb volt, aztán megint egyet, ami negatív lett és utána újra megjött :/

2020. júl. 21. 00:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg most is pozitív lenne aztán jönne a nem várt az nagy csalódás lenne :(
2020. júl. 21. 00:39
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia. Szerintem beágyazódás..nekem 28-30 napos ciklusaim vannak, a 32. napon délután már erős pozitív lett a tesztem. :) Clear Blue-val tesztelj szerintem egy hét múlva :) Egyébként én is dohányoztam terhesség előtt, szintén hányingerem volt tőle, még mielőtt teszteltem volna..aztán aznap mikor teszteltem egy szálat szívtam el még reggel és annyi, azóta nem és nem is érzem, hogy kell..

Szurkolok! Szép napot! :)

11hkm

2020. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm 😊 Csodás babavárást kívánok neked❤️
2020. júl. 21. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Szet fognak a cigizes miatt szedni itt az emberek. Viszont abban egyetertek az elsovel, hogy ha amugy is babat terveztek mi a francert cigizel??! Ezt sose tudtam megerteni. En is cigiztem. Viszont amikor mondtuk, hogy johet a baba azonnal leraktam. Nem volt sovargasom mert tudtam mit szeretnek. A lanyomat aki most 9 honapos. Elotte is mar le szerettem volna rakni de akkor nem ment viszont terhesseg elott volt miert. Szerintem neked is most kellene letenni nem amikor mar terhes vagy....
2020. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!