Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. próbálkozós hónapba járunk...

Peppuh kérdése:

3. próbálkozós hónapba járunk és 3nap van nemvártig. Szerintetel? Többi lent

Figyelt kérdés
3.próbálkozós hónap 3nap nem vártig..fáj a mellem nyomásra érzékeny a mellbimbóm körül..tegnap még alig éreztem hogy fájna,de mára már sokkal jobban..tegnap szószerint elhagyott az erőm,nagyon fájt a fejem ledőltem aludni és mikor(5órával) később felébredtem olyan érzésem volt mintha lázas lennék,de nem voltam az..nem igazán van étvágyam sem..a hajam elkezdett 1-2hete iszonyatosan hullani..ha össze fogom és vegig simitom a végéig,mindig marad a kezembe 5-10szál haj..mitől lehet ez? Kicsit megilyeszt..valaki hasonló tapsztalat esetleg vélemény? Sokan légyszi ..
2016. szept. 6. 04:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás nem terhestünet, legalábbis amkor neked elkezdődött még a terhesség közelében sem lehettél, ha valóban az vagy. Ami gyanús az a hirtelen sok alvás. Ugye tudod, hogy itt senki nem javas, hogy megmondja terhes vagy-e vagy sem, de van erre egy tuti módszer. Három nap múlva ha nem jön meg használj el egy HCG tesztet és az tuti infót ad. Úgy legyen ahogy szeretnéd!
2016. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap hidegfront volt,én,aki nem vagyok terhes is álmos voltam...


" Sokan légyszi ..."

Mi ez a kétségbeesés?? Nem attól leszel terhes,hogy itt leírják neked,hogy igen akár terhestünet is lehetne...

Itt csak jósolni tudunk neked varázsgömbből!


Jah, és megiJeszt!!!

2016. szept. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a 3.hónapban Ennyire rágörcsölsz mi lesz később?Ha hónapokig esetleg évekig nem sikerül?

Ne keresd a tüneteket mert belebolondulsz.

2016. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a hozzáállásod. A harmadik hónapban még nem kell ennyire belebetegedni.
2016. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem betegszem bele,de szeretnénk már ha a szulesi datumig kellene vissza szamolni a heteket/napokat es nem ujra csalodni hogy áhh megint nem :( nekem 2014-ben volt egy abortuszom ami nem volt tervezett..akkor elsore sikerult.. Most miert kell ilyen sokat várni rá? :( talán lehet igazatok van es nem kellen foglalkozni vele aztan mjdcsk sikerul valamikor.. A hónapba igazabol nem voltunk ra feszulve..parom egyaltlan nem..enis csak tegnap kezdtem erdeklodni mivel3 nap nemvartig..elotte tudom felesleges jeleket keresni ugysem lesznek csak ilyenkorra vagy menzi esedekessegenek idelyeben..
2016. szept. 6. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
*ideJében
2016. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az en hibam..a telefonom kijavitja a szavakat..-.-
2016. szept. 6. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:

:-)

Jah,persze,gondolom!

Az okostelefon direkt a rossz helyesírásúra javítja...ne viccelj már!

2016. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem okos telefonom van..de mit szamit ez most?!!..normalis valaszokat varok.
2016. szept. 6. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:

3 hónap az egyáltalán nem sok várakozás a babára.

2014ben nem stresszeltél rajta besikerült.Most se görcsölj.Attól nem fog hamarabb összejönni.

2016. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!