Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet a 14 hetesem 89...

Hogy lehet a 14 hetesem 89 gramm? Rosszul, vagy máshogy mérték? A többi szám normális.

Figyelt kérdés
Utólag néztem, hogy 45 gramm körül kellene legyen, ott nem mondta a vizsgáló, hogy bármi rendellenesség lenne, és tényleg a többi adat normális. Lehet magzatvízzel együtt értette? Annyi még hogy az előző uh alapján most 13nak kellene lennem, ehelyett 13+6ra nézték (dátumra is, méretre is). Elevitet szedtem, lehet leállok vele, nem akarok óriásbébit, meg védőnő is mondta hogy elég 14 hétig.
2020. jan. 22. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A magzati súly mindig csak egy becslés, sosem pontos érték. Általában a 16. héten szokták elérni a 100 gramm körüli súlyt, így szerintem ez nem akkora különbség. A becsült súlya alapján a 15. héten az én babám kisebb volt, kint a magzati korának megfelelő, 20 hetesen nagyobb, most 26 hetesen ismét kisebb.


A vitamint pedig szedd nyugodtan végig, mert a baba úgyis elveszi magának, ami neki kell, így igazából magad miatt szeded főként. 🙂

2020. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor beszélgettünk mi is, hogy nagyon nem ott vannak a becsült súlyok, mint a netes értékek. 15 hetesen 134 grammra becsülték a babát, 19 hetesen meg 283-ra. Nekem kicsit soknak tűnik, de ez csak kalkuláció. Tuti akkor lesz mikor megszületik.
2020. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!