Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrès után vèrzès?

Rákszűrès után vèrzès?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál, 10 hetes terhes vagyok, csinált rákszűrèst is, és ma reggel narancssárgás-rózsaszínes folyásom lett. A dokumentum mától szabin van, a másik orvos itt nálunk egy "hentes".Van ilyesmivel tapasztalatotok? Nagyon köszönöm a segítséget
2020. júl. 24. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett utána. Vissza is mentem, erre az asszisztens leteremtett, hogy mért mentem, hisz mondta hogy előfordulhat vérzés .... Szerintem nem mondta...
2020. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem mondott semmit, csak hogy óvatosan csinálja mert ilyenkor vèrzèkenyebb
2020. júl. 24. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen vették le a szűrést (pont esedékes volt), az orvos a vétel közben külön kiemelte, hogy előfordulhat pecsételés pár napig utána, nem kell megijedni. Nyilván ha erős görcsök vagy nagy mennyiségű vérzés van, esetleg nagyon elhúzódik, akkor az baj, akkor kell menni vissza.


Hozzáteszem, terhesség nélkül is előfordulhat pár napos enyhe vérezgetés szűrés után.

2020. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ha nem vársz babát akkor is. 6 hetesen voltam rákszűrésen és nekem is volt egy csekély rózsaszín folyásom. Azt mondta a doki, hogy ez normális.
2020. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!