Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap keses,2 negativ teszt,...

5 nap keses,2 negativ teszt, ma doki, rakszures es most verzek!? Valakiiii?! Mi van most ilyenkor? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
5 napja kesett az amugy kis preciz 27 napos mensim, 2 tesztem negativ lett reggeli pisibol, cici fajas nem mulik, mehszajam az egeket verdesi valahol! Ma fogtam magam elmentem dokihoz delelott 10kor, aki megvizsgalt es annyit mondott hogy se megerositeni sem pedig kizarni nem tudja a terhesseget, annyit erez hogy nagy(obb?) a mehem, visszarendelt 2 het mulva kontrollra! NA IGEN AM, DE! Gyorsan levett egy rakszurest is ha mar ott vagyok alapon, ugy fajt hogy majd be****tam, de tuleltem jelentem! fel 1 korul ertem haza, es eszrevettem hogy verzek, nem nagy mennyiseg ugyan, de friss, nem darabos! Most akkor mi van??! Ido kozben megjott volna, vagy a rakszurestol verezhetek? Pedig mar ugy bele eltem magam a babuciba :(

2016. jún. 2. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Amennyiben nem múlik el a vérzés, sőt az intenzitása növekszik, úgy az ibizony sajnos mensi lesz.


Ha nem lesz több mennyiségileg... azt gondolom, lehet hogy a doki megsértett vizsgálat közben...


Figyeld magad, amikor már nem elég a tisztasági betét, az már szerintem mensi ...

2016. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
80%
Nekem is vett le mintát rákszűréshez a doki terhesség alatt, ő már akkor látta, hogy vérzik, szólt is, hogy ezzel nincs gond, csak szedjek rá Rutascorbint. Vény nélkül kapható. Szerintem elég nagy az esélye, hogy te is a mintavétel miatt vérzel. De majd kiderül, elmúlik-e.
2016. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit is lelkiismeretes lett volna az az orvos, kapásból elküldött volna ß-hcg-re. Ehelyett visszarendel 2 héttel későbbre...

Ébredési hőt nem szoktál mérni?

2016. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat tok jo fej hogy haza kuld azzal hogy varjam hogy megjon e vagy sem, de arrol elfelejt tajekoztatni hogy a kenet vetel utan verezhetek is es az nem ugyan az....Merges vagyok, mert most totozgassak hogy megjott e vagy ez nem az, nem ertem hogy miert kellett most ezzel a rakszuressel bekavarni hogy veletlen se legyen egyertelmu a helyzet :( hat igen kb mikor bementem is hulyen nezett ram hogy mit keresek ott ha negativ a tesztem, maradjak otthon a seggemen es varjam hogy megjojjon!
2016. jún. 2. 15:00
 5/16 A kérdező kommentje:
#3: nem merek sajnos ebredesi hot, ugy igazan nem vagyunk rafeszulve a babaprojectre, ugy gondoltuk rabizzuk magunkat a termeszetre es jon mikor jonni akar
2016. jún. 2. 15:02
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem volt még rákszűrésed? Utána szokott lenni pici vérzés, ez általában ezzel jár. Nekem aznap-másnap szokott lenni maszat.
2016. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Ha picit is verzel nem mehetsz rákszűrésre mert ervenyteleniti az eredményt

Mindenképp szólj az orvsodonak

2016. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Előző kérdéshez is írtam, de komolyan én még nem hallottam, hogy rákszűrésnél vérezzen valaki. Sokadikon vagyok túl, soha mégy egy csepp sem volt. Nem is értem, akkorát csíp ki, hogy vérzik, vagy hentesek ezek?
2016. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vilcsianyuja ***** válasza:

Utolsó, akkor te szerencsés alkat vagy. Nyilván nem vagyunk egyformák, sőt, a méhszájunk meg cikluson belül is lehet érzékenyebb, netán gyulladt, ami miatt hajlamos bevérezni. Mégiscsak kimetszenek onnan egy kis hámdarabot. Én is túl vagyok néhány mintavételen, nem mindig, de néhányszor tapasztaltam enyhe piros vérzést. Szóval csak hidd el, van ilyen, és nem azért, mert hozzá nem értő lenne az orvos.

Utolsó előtti, légyszi olvasd el újra a kérdést.

2016. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, valószínűleg csak a rákszűrés miatt vérzel. nekem is mindig szokott. Fájni mondjuk nem. A terhesség alatt egyébként is érzékenyebb a méhszáj.

A doki tényleg várhatott volna, ráért volna 2 hét múlva megcsinálni, mikor úgyis visszamész.

Nekem szólt is, hogy ne ijedjek meg a vértől.

2016. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!