Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszú ciklus-terhességi hét,...

Hosszú ciklus-terhességi hét, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé faramuci a helyzetem, szeretnék tapasztalatokat olvasni, hátha volt valaki hasonló helyzetben. Május 30-án jött meg az utolsó menstruációm. A ciklusaim kiszámíhatatlanok, minimum 33 naposak, de nem ritka a 38-40 nap sem(ennek a kezelése folyamatban van).Június 29-én egy nagyon halvány pozitív tesztem lett, után teszteltem még 1-2 szer és erősödött a teszt. Múlt hét kedden mentem először orvoshoz azzal a tudattal, hogy kb 7 hetes a terhesség, majd biztosan lát már valamit. Tévedtem, egy 8*6 mm-es üres petezsákot látott., így visszarendelt egy héttel később. Közben hétfőn egy pici barna pecsételésem volt, ezért visszamentem és állítólag nem látott változást, azt mondta kb ugyanakkora a petezsák, se embrió se szikhólyag, viszont kialakult egy hematóma. Duphanstont írt fel és mára(szerdára) visszarendelt. Én már elsirattam a babámat, reggelre volt egy kis élénkpiros vér majd barnázás, így már összepakolva mentem a klinikára, hogy biztosan elmegy a baba. Egy másik orvos vizsgált meg, aki meglátta a babát, 8*8, 3 mm-es petezsákban 3,3*3, 3 mm-es szikhólyaggal és 2,5 mm-es CRL értékkel... 5 hetes 6 naposra saccolt..

A hematómát nem látta, azt mondta hogy attól barnázok, mert ürül. Május 30- utolsó menzesszel lehetséges, hogy ilyen korai a terhesség? Régóta várjuk a babát, korábban figyeltem az ovulációt, írtam az együttléteinket, de most pont olyan időszak volt, hogy már belefáradtam ebbe és nem írtam ezeket. Szerintem kitolódhatott az ovuláció akár a 21-25. ciklusnapra, de akkor meg nem értem, hogy hogyan lett pozitívak a tesztem már július 29-én? Sehogy se jön ki a matek... Rossz ez a bizonytalanság, volt valakinek hasonló?



2020. júl. 29. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Lehetséges.
2020. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja a pozitív teszt az június 29. nyilván, nem július...
2020. júl. 29. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kijön a matek. Június 29. az első pozitív teszt ami nagyon halvány volt. Kb mondjuk 10-12. dpo. Akkor voltál ugye elméletileg 4 hetes terhes, de igazából 3. Igaz inkább 7 hetesnek kellene lennie, de lehet lassabb nálad a folyamat, vagy rosszul mérte.

Én 8+3 hetesen mentem csak orvoshoz, pont karácsony meg szilveszter volt. És akkor 7+4-nek mérte a doki. Azóta is mindig egy héttel kb kisebb. Pedig nekem rövid a ciklusom, 25 napos és a 22. napon pozit teszteltem. Szóval nekem is kb így volt mint neked. Én bizakodnék. :)

Írd meg majd mi lett.

2020. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Reni 28 ***** válasza:
100%
Nekem is rendszertelen volt a menzeszem, 9 hetesen mentem dokihoz, de az uh szerint csak 7 hetes voltam
2020. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második lányunknál és most a 3.babával is így jártam. Pcos+ir vagyok. 32-40 napos ciklusaim voltak akkor a második lányunknál.

A tesztet sac / kb csináltam 4 napos késésnél, kb így számoltam. Leugrott azonnal a 2 csík. 2 hét múlva mentem 6.hét után nem sokkal.

Akkor nekem is csak üres petezsák volt. Akkor közölte a dokim várunk és meglátjuk élő terhesség e vagy sem. 2 hét múlva volt csak élő embrió.


Most 31.napos ciklusaim voltak. De csak az utolsó 3 hónapban előtte 9 hónapig 2 hetente 2 heteket véreztem. Volt egy nagy bevérzett tüszőm is.

Itt 2 hét múlva teszteltem, mert nem gondoltuk, hogy sikerült, és rá 1 hétre mentem dokihoz. Tehát 7 hetes múltam uh szerint épp csak 6 hetes volt és alig találta meg a dokim. De máe volt szívhang. Most vagyok 19 hetes.

2020. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, egy picit megnyugodtam, majd látjuk, hogy mi lesz:) A 3-as válaszoló ahogy írta, valahogy kijön a matek, na meg ugye nem mindenki tankönyvi:D Nagyjából a férjemmel tudjuk, hogy a hónap első és utolsó felében voltunk többször együtt,a hivatalos középidő pont kimaradt munkahelyi dolgok miatt...tehát tuti nem félidőben fogant. Van egy 5 éves kisfiam, ő is emlékszem, hogy el volt számolva,de ott az elején rendben volt minden, se hematóma, se ilyen üres petezsákos történet sem volt, azért ijedtem meg. Várunk, megírom majd s jövő heti uh eredményét:)
2020. júl. 30. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!