Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. Hetesen normális a combtő/...

16. Hetesen normális a combtő/lágyéki fájdalom?

Figyelt kérdés

#Combtő fájdalom
2020. júl. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha duzzanat, pirosság van, lehet mélyvénás trombózis. A terhesség hajlamosít rá, szóval ha felmerül, vigyen be valaki sürgősségire.
2020. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, ha nem mulik s nagyon faj menj be vele, nezzek meg UH n
2020. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2020. júl. 30. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, úgy nagyjából akkortól, mint neked. Semmilyen más tünet nem volt, mint amit az 1. válaszoló írt. Az ágyból nehéz volt felkelni ill nadrágot felvenni is fájt, de belejöttem.

Nekem erre azt mondták, hogy normális,nincs ezzel mit tenni, (a baba már hamar megfordult.)

Természetesen mindenképp mondd majd az orvosnak 😊

2020. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2020. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös de aranyos vagy, hogy érdeklődsz :) Estére elmúlt Hála Istennek! Pihentem egész délután, most már nem érzem, majd kedden kell mennem orvoshoz, akkor megmondom neki.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2020. júl. 31. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!