Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség alatt strandol...

Lehet terhesség alatt strandolni vagy nem?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvasom, hallom, hogy nem, valahol meg kifejezetten ajánlják, főleg az úszást. Most akkor hogy is van ez?

2020. júl. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőggyász azt mondta, hogy lehet, de ha tudom a mesterséges vizeket kerüljem, inkább a természetes.
2020. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én nem kockáztatnék. De sajna en hajlamos vagyok összeszedni mindent.. :/
2020. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes vizekben lehet, a strandokat nem ajànlják az orvosok.
2020. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Májusban estem teherbe, augusztusba mentünk nyaralni, de csak hideg, langyos vízbe mentem. A melegvizeket kerültem. :)
2020. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az úszás jót tesz, de nem ajánlják a fertőzésveszély miatt, mert a babát is megfertőzheti. A melegvizet kerülni kell, de hidegbe lehet menni, nekem a tampon használatát javasolták, mert az csökkenti a fertőzés esélyét.
2020. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!