Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen strandolni,...

Lehet terhesen strandolni, fürdeni Balatonban vagy a Velencei-tóban? Kismamák, ti mernétek?

Figyelt kérdés
Zárt a méhszájam, 7 hós vagyok, és sosem szedtem össze semmilyen fertőzést, pedig rendszerint május végétől szeptember elejéig minden hétvégét tóparton töltöttünk, ha csak lehetett eddig is.

2012. jún. 18. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, mi 2 hét múlva megyünk Siófokra. Se a Balcsiban, se medencében nem fogok fürdeni. Pedig én is zárt vagyok teljesen. Lesz még elég nyár, nem fogom megkockáztatni. :)

32 hkm

2012. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvosként csak a természetes vizeket ajánlom!Még zárt méhszájjal is.Napozás tilos terhesség alatt.
2012. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mernék.nekem se volt soha fertőzésem.nem hiányozna most egy.37hkm
2012. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Én úgy gondolom, hogy megbízható vízminőségnél nem lehet baj. Már pedig itt mindkettő az... :-) Ügyelj majd rá, hogy hamar kerüljön le rólad a vizes fürdőruci, de legalábbis törölközz szárazra és szárítkozz meg "alulról". Szerintem nem lehet semmi baj! Szép nyarat!
2012. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is gondolkodtam rajta, hogy menjek-e strandra terhesen. De bármennyire is nagy a kísértés, én ezen a nyáron kihagyom a fürdőzést, bár még én sem szedtem össze vízben fertőzést, de sose lehet tudni. Én sem kockáztatok.


33hkm

2012. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én eddig minden terhességem alatt fürödtem a Balatonban, nem lett semmi bajom. Annyi, hogy amikor kijöttem a vízből, egyből átvettem száraz bugyit, mert én hajlamos vagyok a gombára, de így megúsztam.
2012. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi jövő héten megyünk Siófokra, akkor leszek 34 hetes, és fogok fürdeni:) Most voltam a dokinál, azt mondta, minden oké, mehetek:)
2012. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is két hét múlva megyünk a Balcsira, pénteken meg megyek a dokihoz. Majd tőle ismét érdeklődöm, bár ismerem az álláspontját: fürödhetek, sőt, a múltkor az úszást ajánlotta, mikor mondtam neki, hogy fáj a derekamnál. És következő alkalommal is rákérdezett, hogy voltam e úszni... Úszni meg csak medencében lehet itt pesten :o))


Szóval ha jó idő lesz, mindenképpen tervezek fürdést a balcsiban, és ha minden rendben lesz pénteken. A dokim egyébként azt is javasolta a fertőzések ellen, hogy bármilyen babaolajjal kenjem be magam alul, mielőtt a vízbe megyek. A barátnőmnek a pimafucortos tampont javasolta a doki....

Egyébként én sem szedtem még össze ilyen helyeken fertőzést, lehet ezért vagyok bátrabb, de bízom is a dokimban....

31 hkm

2012. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi is megyünk Balcsira, meg strandra is járok párommal, de én csak térdig megyek a vízbe, vagy csak a parton ülve az árnyékból lógatom a lábam :) nem akarok semmit sem összeszedni


11 hkm

2012. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en tegnap furodtem a strandon, ma voltam dokinal, minden ok. Az elso gyerekemmel is strandoltam anno semmi baj sem volt. Nem nagyobb a valoszinusege egy fertozesnek egy toban mint pl egy nyilvanos wc-n.
2012. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!