Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a vetélés indul be vagy...

Most a vetélés indul be vagy normális ez a görcs?

Figyelt kérdés
6+2 napos kismami vagyok. Már legalább 1-1,5 hete nem érzek mensis megjön görcsös érzést. Ma meg szinte egész nap ezt érzem. Nem akarom túl aggódni, mert nem olyan erős a görcs, meg nem is vérzek csak egész nap ez van és nem tudom, hogy miért. Normális ez ilyenkor? Honnan lehet tudni, hogy nem fogok vérzni és elvetélni? Vagy ez lehet a méh tágulás érzése? első terhességem, így nem igazán tudom ezeket. megköszönök minden választ.
2010. aug. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz.
2010. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad a dokiddal, de szerintem nem kell aggódnod, ez valószínűleg teljesen normális érzés. Nyugalom, de azért doki.
2010. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást. Holnap reggel elmegyek azt hiszem. esetleg egy magneb6 ot ne vegyek be? Vagy orvos tudta nélkül inkább ne?
2010. aug. 3. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akárhányszor volt ilyen görcsös érzésem, bevettem 1-2 Magne B6-ot, és lefeküdtem egy órára. Természetesen idegeskedni sem szabad, próbálj megnyugodni, vegyél mély levegőket, és lazítsd el magad. Nekem ez mindig segített. Nem hiszem, hogy a babával lenne gond, nekem is ez az első terhességem, és ilyenkor kezd el nőni a méhed. De azért jó,ha orvoshoz mész, legalább megnyugtat. Vigyázz magatokra!
2010. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 6 hetes kismami vagyok, de nekem szinte minden nap vannak ilyen görcseim, hol több, hol kevesebb. Attól függ, hogy mennyit ugrálok, jövök-megyek. Napi 3x1 magne B6-ot szedhetsz, nekem is ajánlotta a doki.

Próbálj meg sokat pihenni, találd meg azt a testhelyzetet, amiben ellazulsz. pl. nekem simán ülésnél nem múlik olyan gyorsan, de ha lefekszem, vagy félig ülő, félig fekvő pózban vagyok, akkor igen.

Amíg ezek a görcsök csak megjön érzésre hasonlítanak, és nem kezdesz el vérezni, addig nincs gond.

Hat hét után a méh mérete körülbelül egy citroméhoz kezd hasonlítani, két hónaposan egy narancséhoz, három hónaposan egy grépfrútéhoz, négy hónaposan egy sárgadinnyééhez. Na, ehhez valaminek történnie kell, nem?!

Szóval, nyugi.

2010. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!