Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes múltam, már nagyon...

38 hetes múltam, már nagyon várom, hogy szüljek. Van még így valaki?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 38+2. Tegnap este azt hittem elkezdődött valami, mert elég sok fájásom volt és mintha kezdett volna benne rendszer lenni. Aztán elmúlt.

Ti hogy vagytok? Ti is türelmetlenül várjátok már a szülést? Augusztus 20-ra vagyok kiírva.



2020. aug. 8. 13:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Bennem nagyon vegyes érzések voltak ilyenkor. Nagyon vártam a gyerekeket, de imádtam a várandósságaimat is, nem akartam, hogy végük legyen. 😊
2020. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A hidegfrontot figyeld, arra készülhetsz.
2020. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én nem igazán rajongok most a terhességért. Eléggé megviselt. Rosszul vagyok sokat, mindenem fáj, aludni nem tudok. Van egy örökmozgó 2 évesem aki mostanában felkel éjjelente és itt kell vele lenni a szobában amíg visszaalszik. Imádom, de fárasztó. :)


Hidegfront? Megnézem mikor lesz :D

2020. aug. 8. 13:57
 4/24 anonim ***** válasza:
Én szept 14re vagyok kiírva. De aug 20-an lenne jó szülni :)
2020. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hú akkor mit szóljak én a 40+4-mel, már sehogy sem jó, kitartást!🙂
2020. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

4-es, a férjem is idáig volt a dátumért. :D én szept. 13-án születtem. Az is jó kis nap :)


5-ös mikor kell befeküdnöd?

Nálunk úgy van elvileg, hogy ha a kiírt napig nem indul meg a szülés, akkor aznap be kell feküdni. :/ Nyilván mondhatnék nemet, de nem akarom, hogy utáljanak.

2020. aug. 8. 15:16
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Én is így voltam 38 hetesen, aztán mondtam is férjemnek, hogy feküdjünk már össze, hátha nem csak városi legenda :-D

Hát nem volt az. Másnapra megszültem

: DDD

2020. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
En hivatalosan szeptember 10re vagyok kiirva, de terhessegi cukorbetegseg miatt 31-én be fektet a dokim, es inditas lesz. 3dik baba, alig varom mar hogy megszulessen:)
2020. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

7-es én nem tudok már egy ideje erre gondolni. Nagyon fáj utána a hasam. Úgyhogy ez nem játszik. 😁


8-as szurkolok, hogy minden rendben menjen. :)

2020. aug. 8. 20:47
 10/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves kérdező, neked is es jo babázást :)
2020. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!