Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 évesen,vagy az felet,...

40 évesen,vagy az felet, ugyan olyan gyereket kihordani,teherbe esni,megszülni 3-4.sokadik gyereket mint huszon,harminc éves korban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen nem, nem is értem a kérdést. Persze egyéni variációk előfordulhatnak, pl. el tudom képzelni, hogy egy problémás huszonévest jobban megvisel, mint egy fitt 40 évest a terhesség, de aki szült 20-30-40 évesen is, az az esetek elsöprő többségében bevallja, hogy bizony 40 évesen már nem ugyanolyan könnyen viseli, mint huszonévesen...
2020. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanolyan 25 évesen lefutni egy maratont vagy 45 évesen? Nyilván nem.
2020. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Teherbe esni ugyan olyan, kihordani és szülni nehezebb.
2020. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Hát én érintett vagyok, így sajat tapasztalazomat tudom leírni. 30 és 31 évesen szültem és most 2 hónap híján 41 leszek és 2 hét múlva jön a harmadik. Első babám lombikkal sikerükt csak 30 évesen, 2. babám 10. próbálkozós hónapban, 3. babám pedi az elsőben. Még nem szülezett meg a 3, így arról nem tudok nyilatkozni, mennyivel könnyebb vagy nehezebb, de a várandósságban semmi különbseget nem érzek, fitt vagyok, 2 héttel ezelőttig dolgoztam. Szóval semmi nem törvényszerű.....
2020. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 31, 38 és 41 évesen szültem. 31 és 41 évesen rögtön teherbe estem, 38 évesen sok év után. Kihordani ugyanolyan volt mindhárom alkalommal. Nekem 41 évesen semmivel sem volt nehezebb a terhesség, sőt, egyedül akkor nem lettem inzulinos cukorbeteg terhesség alatt.
2022. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!