Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki 45 éves kora felett...

Van, aki 45 éves kora felett tudta meg, hogy terhes? Hogyan dontottetek?

Figyelt kérdés

Aki megtartotta, hogy birjatok?

(Nem en vagyok erintett).


2020. aug. 9. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Először teljes döbbenet volt mivel volt mar 2 nagyobb gyerekünk s nem tudtuk hogy reagálnak majd. Aztán persze nem volt kérdés, meg tartottuk. Az eleje nehéz volt mivel már nem bírtuk úgy az éjjelezest mint fiatal korunkban de osszessegdben mostmar hogy nőtt picit jó, mert mindkét nagy gyerekünk már külföldre költözött s jó hogy van mellettünk valaki.

Nem csinálnám másképp, s jobb hogy így alakult annak ellenére hogy akkor ezt még nem így gondoltuk.

2020. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

nekem abortusz volt


mindenkinek jobb így

2020. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi is az abortusz mellett döntöttünk. Szerettük volna, de a realitások talaján kellett maradnunk. Férjem 20 évet húzott le három műszakban, volt már egy szívinfarktusa, nekem is voltak vannak egészségügyi gondjaim, szóval nem fogunk vidáman egészségben megélni még 20-30 évet. Így meg felelőtlenség lett volna bevállalni.
2020. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
@1: gratulálok! Hanem titok, hány évesek voltatok, mikor megszületett?
2020. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
45 eves vagyok, én nem tartanám meg. Nem tervezek és nem is akarok gyereket, plusz energiám se lenne rá, így nálam nem kérdés.
2020. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Több rokonomnál is született ilyen idősen gyerek. Nem látok bele persze, hogy bírják, de egészségesek és jókedvűnek tűnnek (van, amelyik véletlenül, van, amelyik direkt). Tervezni én sem merném ekkora, de nem vetetném el.
2020. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jelenleg anyukám 48 éves és 8. hónapos terhes, egyelőre minden rendben van. Ez emberfüggő de szerintem érdemes megtartani.
2021. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok! Könnyű szülést anyukádnak :)
2021. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!