Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az előző munkahelyemrol...

Ha az előző munkahelyemrol kirugtak, a következő munkahelyemen 9 nappal később kezdtem és próbaidő alatt terhes lettem akkor a tappenz hogy jár?

Figyelt kérdés

Annyi napra amennyit az új helyen töltöttem vagy még folyamatos a jogviszony?

Illetve a csed, gyed hogy jár ha próbaidő végén tappenzre megyek?



2020. aug. 7. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Elegáns rögtön a próbaidő végén lelécelni táppénzre.


Annyit lehetsz táppénzen, amennyit ezen a helyen dolgoztál.

2020. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy te azt tudod, hogy durván gyorsan letelik az a 2-3 év otthon a gyerekkel? Aztán majd fejvesztve kereshetsz munkát ahelyett, hogy kicsit is megpróbáltál volna korrekt lenni a téged jóhiszeműen alkalmazó céggel, és legalább pár hónapot bedolgozni magad. Annyi ideig lehetsz táppénzen, amennyi ideig az új helyen dolgoztál. Főnökség mit reagált amikor bejelentetted a terhességet?
2020. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés elméleti, nem vagyok terhes
2020. aug. 7. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg amint elmondod a munkahelyeden próba idő alatt elküldenek. Az 1-esnek igaza van. Legjobb ha letelik elmész táppénzre.
2020. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ti tényleg képesek lennétek elvetetni egy gyereket azért, mert úgy lenne korrekt a céggel szemben?
2020. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. De képes lennék egy időre gumit húzni.
2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Így van, ahogy a 6-os írja!
2020. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!