Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta mutathat pozitív...

Ciszta mutathat pozitív tesztet vagy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Júniusban elvesztettük a magzatunkat, ráadásul előtte voltak vetèlèseim így nagyon vágyunk egy babára.

2,5 voltam orvosnál,de akkor csak egy kisebb cisztát látott.

Pár napja kicsit furán èrzem magam, ezért csináltam egy tesztet,ami ugyan még halvány,de látható második csík van rajt.

Most nem tudom,hogy terhes lehet vagy a ciszta okozza a második csíkot?


2020. aug. 9. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Csak egy fajta ciszta van elvileg, ami pozitív tesztet eredményez, a csokoládé ciszta, de az nagyon nagyon ritka.
2020. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2,5 hete (kimaradt)
2020. aug. 9. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Elöször is nagyon sajnalom a veszteseged. Mekkora volt a terhesseged amit juniusban elvesztettel? Nekem a teszt kb 4 5 hetig meg pozitiv volt a veteles utan, 9 hetes terhes voltam amikor elveteltem. Lehetseges hogy ez egy ujabb terhesseg nalatok. Viszont ami a leg biztosabb az a HCG vervetel, ha növekszik a HCG szint akkor uj baba van a dologban. Remelem sikerül teherbe esni es kihordani a babat, minden jot.
2020. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

A csokoládéciszta nem olyan ritka és nem termel hcg-t, tehát nem lesz pozitív tőle a teszt.

Egyébként soha nem láttam még olyat, hogy ciszta okozott volna pozitív tesztet. Pedig 5 éve dolgozom klinikán, ahol látok egyet s mást.

Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy.

2020. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

12.heti genetikai ultrahangon derült ki,hogy gond van és utána volt a műtét.

Nem valószínű,hogy onnan maradt vissza hcg,mert ahhoz meg erős a 25-ös teszt.

Azért fura az egész,mert 2,5 hete az orvosom csak cisztát látott még tüszőt sem, így nem is vèdekeztünk. Gondoltam így terhes nem lehetek,de úgy néz ki mégis!! :)

2020. aug. 9. 13:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Képet tudsz csatolni?
2020. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csatolok szívesen,de hogy kell?
2020. aug. 9. 16:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg csak egyfajta ciszta okoz ilyet, de ez is nagyon ritka, nem kell félni tőle.
2020. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
? Teszt?
2020. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csatolok,de hogy kell?
2020. aug. 10. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!