Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lejárt szavatosságú terhesvita...

Lejárt szavatosságú terhesvitamin. Szerintetek be merjem venni?

Figyelt kérdés
Egy ideje szedem már a Pregnacare terhesvitamint, és most vettem észre, hogy a következőként bevenni szánt doboz szavatossága júliusban lejárt. Bevehetem még? Kicsit tartok tőle. Esetleg ha valakinek szüksége van rá, és nem tart tőle, töredékáron akár át is veheti tőlem.
2010. aug. 4. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

nem venném be.

tegnap volt itt egy kismama aki kéregetett vitamint mert nincs rá pénze...

ha gondolod neki küldd el.

2010. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan használd, semmi bajotok nem lesz tőle
2010. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a most júliusban lejárt még tuti, hogy jó. beszedheted. ez csak egy mimimum időt jelöl, hogy addig vállalják, hogy jó marad a minősége. de általában sokkal tovább is jó.
2010. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eszo ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan be lehet venni..csak vitamin..mindennek meg kell mér jelölni manapság egy szav.időt..de ez csak egy iránymutató..igazából mi romolhatna meg benne!?..


nem lesz semmi bajod tőle!nyugi!

ez olyan kb mint a samponnál..ha lejár..attól még jóó!


sőt még a tejtermékek is jók lejárat után valameddig..na az már kényesebb dolog..csak összehasonlításképpen..


de ahogy gondolod!

2010. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Orvosnak készülök azt mondom nevedd be..nem szabad ..de ha akarod kérdezed meg a saját orvosod.
2010. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem egyszer magam megnyugtatásra rákérdeztem patikában a lejárt szavatosságú gyógyszereimre, ott kedvesen, mosolyogva mondták, hogy ők még ennél korábban lejárt gyógyszert is simán...
2010. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Carmen 22 ellinkelnéd azt a kérdést én tudok neki küldeni.
2010. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

uliusban lejárt semi bajod nem lesz az tuti.

max a hatékonyságát veszítheti el de más nem törtéik.


DE röhejes vagy hogy neked nem kell mert lejárt de eladnád másnak. Tudod ez olyan mintha szart adnál el.

2010. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17:32 Lehet, hogy röhejes vagyok a kérdéssel, de a minősítéssel nem értek egyet. Ha úgy tennék, ahogyan írtad, elhallgatnám a valóságot. Nem ezt teszem, hiszen felhívtam rá a figyelmet. És ha jól számolom, július vége, az még csak egy hete volt... tehát semmiképpen sem lehet az általad említett kategóriába sorolni.


Carmen 22: ez a megoldás a másik kismamával nem jó, hiszen neki is az a gondja, hogy lejár/t a szavatossága.


Nekem sincs meg már a blokk, tehát gyógyszertárban sem tudok vele mit kezdeni.

2010. aug. 4. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:

De igen, tudsz mit tenni a gyógyszertárban: jobb helyeken kihelyeznek egy gyűjtődobozt a lejárt gyógyszereknek. :-)


Én már tuti nem szedném be.

2010. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!