Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb terhesvitamin...

Melyik a jobb terhesvitamin az Elevit vagy a Gravida? Nem ár szempontjából kérdezem, mert a babáért mindent, hanem hogy melyiknek jobb a babaerősítő képessége? Esetleg ugyanolyan hatóanyagú?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én Gravidát szedek, mert magyar.
2011. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gravida sokkal több vitamin van benne mint az elevitbe
2011. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Kisebb eltérések vannak, viszont mindkettő tökéletesen megfelel a célra :) A babának és neked is elegendő vitamin fog jutni akármelyiket szeded...én Elevitet használok már a terhességem tervezése óta, és nagyon meg vagyok vele elégedve, ez mellett még folsavat is mióta várandós vagyok. Persze, egyél azért sok gyümölcsöt és zöldséget is :) Sztem itt mindenki mást fog ajánlani, Te meg azt vedd meg ami szimpatikusabb Neked! :) üdv
2011. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 2. 20:24
 5/19 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag teljesen ugyanaz mind a kettő(meg az összes többi),csak az Elevitet agyba főbe reklámozzák,ezért jóval drágább.

Egyébként én Gravidát szedtem,mert azt kaptam valakitől először,és annál maradtam.

2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gravida jobb.
2011. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem. Összehasonlítottam az Elevittel, és több anyag van benne.
2011. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én az Elevitre teszem le a voksom. Gravidában már túl sok van a jóból. Kiegyensúlyozott táplálkozás mellett szükségtelen. A 3.hónap után még az Elevitet is csak 2-3-4 naponta szedtem.
2011. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Különböző véleményeket fogsz hallani, mert ahogy olvashattad is, mindenkinek más jön be. Én egyszerűen megkérdeztem a dokimat, mert bízom benne és egy elismert szaktekintély. Ö az Elevitet ajánlotta, így azt szedtem, az ő tanácsára egészen a szoptatás végéig. MInden jót és nagyon boldog babavárást!
2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Árban pedig: Elevit 2300.- 30 db Gravida 2200.- 30db. Gyógyszertáranként eltérő,de kb.ennyi.
2011. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!