Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok.ma...

29 hetes kismama vagyok.ma észleltem pisilés után nagyon kevés tojás szerű folyást. De tényleg alig lehetett észrevenni ez baj menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem viszket nem fáj de mégis aggódom. Van hozzám hasonló aki ezt tapasztalja?
2020. aug. 12. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
És miért kellene ezzel orvoshoz rohanni?
2020. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem voltam még terhes első babánk lesz. és ez egy új dolog ez a enyhe ragacsos valami ez csak szimplán aggodalom. Azért kérdezem a tapasztalatokat mert ha más is volt így és az orvos nem mondott rá semmit akkor én sem zargatom őket feleslegesen
2020. aug. 12. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semmi baj!


Ez a vàladék, teljesen normàlis. De megértem az aggodalmad!


Próbàlj nyugodt maradni és élvezd ki a vàrandóssàgot!


Jó egészséget kìvànok nektek!

2020. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. aug. 12. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap van, neha tisztasagi betetet is cserelek napkozben,teljesen normalis dolog, van akinek tobb van, van akinek kevesebb.


Ne aggodj!


28hetes

2020. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia neked is kicsit ragacsos? Bocsánat tudom undi H így kérdezem :)
2020. aug. 12. 15:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyobb baj,hogy nem ismered a vesszőket...
2020. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár ez lenne a világ legnagyobb problémája...kedves 7.
2020. aug. 12. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyásom, pedig még terhes sem vagyok. Hallottál már a test természetes tisztulási folyamatáról? Nem ártana inkább a saját tested működéséről olvasni, mint a sok rémtörténetről kérdező, de komolyan. Teljesen normális, hogy van folyásod. Az lenne a baj, ha nem lenne.
2020. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De halottam sőt a tojásfehérje a peteérés jele.De terhesen nem tudtam azt H normális e !?!? Nem lenézni kéne a másikat .ha nem tudsz segíteni lapozz tovább
2020. aug. 12. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!