Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pisilés alkalmával alhasi görcs?

Pisilés alkalmával alhasi görcs?

Figyelt kérdés
Néha előfordul pisilésnél, hogy begörcsöl a hólyagom és az alhasam. Ma elég erős volt. Egy ideig nem is tudtam felállni a wc-ről. Mi okozhatja? Ritkán megyek wc-re vagy nagyon tele van a hólyagom? Esetleg húgyúti fertőzés lehet? Semmi egyéb tünetet nem érzek. Nincs bő folyás, szag, nincs csípő-égő érzés sem. Vagy a baba nyomja a hólyagot? Lassan 27 hetes terhes leszek. Jövő hét után kell mennem terhesgondozásra...vagy ne kockáztassak és keressem fel holnap az orvost?

2020. aug. 9. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valamiféle bakteriális fertőzés. Orvoshoz kell fordulni.

Mellőzd a tangabugyit. Igyál sok folyadékot, főleg kamillateát, ami fertőtlenít is. De a gyógyszer elkerülhetetlen.

2020. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia en 37 hetes vagyok es egy ideje ugyanez a bajom de minden pisiles utan mar gorcsolok par percig. Foleg ejszaka ha sokaig tartogatom. Es detto, nincs csipos vizeles erzes. Egy hete volt vizelet minta es semmi. Streptococcus vizsgalat is volt, az is rendben. En is a napokban akarok utana menni hogy mi az isten lehet ez megis egy urologust megkeresek. Valahol irtak a vesemedence gyulladast, mert nekem a derekam is faj melle. Egyebkent ezt talaltam ma: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. ugy tunik nem is olyan egyedi. Ha megtudok valamit irok!
2020. aug. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vettek mintát tenyésztésre. Jövő hétre lesz eredmény. Addig is antibiotikumot kell szedjek.
2020. aug. 10. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot ugy, hogy nincs meg az eredmeny? Mire fel kell szedned?
2020. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kedves négyes,mert egy kezeletlen felszálló fertőzés miatt már volt koraszülésem aminek következtében mindkét gyerekem meghalt és most az orvos nem akar megkockáztatni mégegy ilyet. Remélem kielégítő volt a válasz.
2020. aug. 10. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazi hulye picsa vagy, biztos nem irom meg nekem mit mondott az orvos...
2020. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hatos. Sajnálom ha így gondolod, hogy hülye picsa vagyok csak mert leírtam a történetem. További szép napot és jobbulást neked is.
2020. aug. 11. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!