Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is javasoltak 8-9...

Másnak is javasoltak 8-9 hetesen újabb UH-t mivel az elsőn nem látszódott a magzat végtagkezdeménye?

Figyelt kérdés
7 hetes 3 napos vagyok. Ma voltam UH-n. Már volt szívhang, de a doki azt javasolta 8-9 hetesen menjek el még egy UH-ra mivel nem látszódtak a végtagok. Az előző terhességemnél 6 hetesen voltam először (másik dominál). Ott a szívhang volt a lényeg.
2020. aug. 13. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a 3.gyereknél akit masnal szultem, elozo kettonel ilyen nem volt. Szerintem az ilyen doki vagy alaposabb vagy nem olyan korszerű a gépe. Minden rendben is volt egyébként, te se izgulj, nalad is így lesz.
2020. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is abban reménykedem, hogy csak nagyon alapos. Hasi UH-n nézett, lehet ilyenkor a hüvelyin jobban látszik minden, de az itt nem volt. 😊
2020. aug. 13. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh hát hasinál pláne ne aggódj... kicsit hátrahajlóbb a méhed már nem látszik úgy..
2020. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!