Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lactofeel hüvelygél vélemények?

Lactofeel hüvelygél vélemények?

Figyelt kérdés

Van aki használta a Lactofeel hüvelygélt terhesen? 19 hetes vagyok

A dokim ezt írta fel

Az előbb használtam el egy tubuss és enyhe égő érzést érzek lent az nagy baj?



2020. aug. 13. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőnek volt ilyen érzés de utána nem volt Semmi , de ha másnap is ég inkább ne használd szerintem.
2020. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló érzésem volt, de a második alkalommal már nem. A BV teljesen elmúlt, így nem volt szükség antibiotikumra. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

14hkm

2020. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Trichomonas fertőzésből gyógyulás utáni helyreállító kúraként javasolta az orvosom. Nekem használt.
2020. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem,mert nekem nem vált be, ráadásul hiába este helyeztem fel rengeteg kifolyt, úgy éreztem magam,mint,aki bepisilt és a problémáimat sem szüntette meg.Ami bevált és reggel-este is kényelmes volt használni az a Protexin Gynophilus hüvelykapszula volt. Egyébként lehet, hogy neked tökéletes lesz. Ahány ember annyi féle tapasztalat.
2020. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!