Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40-41 éves kor felett, 4.terhe...

40-41 éves kor felett, 4.terhességnél mire lehet számítani, a teherbe eséstől,szülésig?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Megvető pillantásokra.
2020. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm mind a 4 gyerekével probléma mentes terhessége volt, 2-őt szült 40 fölött. 10-14 kg-ot hízott 53-54kg/172cm-ről. Mindegyiket túlhordta, a szülést indították oxitocinnal, mert gyenge, rendszertelen fájásai voltak, hüvelyi úton szült. Szerintem ő inkább különleges eset, hogy ennyire egyformán alakult.
2020. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnő a hasad
2020. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Milyen kérdés ez? Mire lehet számítani? Nő egy gyermek a hasadban, aki kb 9 hónap múlva megszületik hüvelyi úton, vagy császármetszéssel.


Minden terhesség más. Fordulj a nőgyógyászodhoz, védőnőhöz, Google a barátod.

2020. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, hogyhogy mire lehet számítani? 3-szor voltál már terhes, túl nagy meglepetés nem érhet.
2020. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem alapvetően úgy értette, hogy van e negatív társadalmi megítélés illetve egészségügyi szempontból többlet kockázat. A társadalmi megítélés szerintem ma már nem téma, nem lesz "megvető "pillantàs, nem a sötét középkorban vagyunk. Egészségügyi vonalon nyilván alapból veszélyeztettnek minősülsz, nem tudom eddig hüvelyi vagy császár volt, de ilyenkor sanszos már a császár. A down-ra szűrni fognak 12.hétben és eredménytől függetlenül menned kellene genetikai tanácsadásra. Ott majd elküldenek vagy magzatviz vételre vagy a viszonylag drága Nifti tesztre. Ezeknek kívül szerintem plusz protokoll nincs. Ne foglalkozz a barmokkal. Ha a szüleid még élnek, velük beszéld meg, vedd számba kire számíthatsz, nagy levegő és nyugi.
2020. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De amúgy meg most látom hogy gyönyörűen megadta a kérdező a címszavakban mire kérdez rá:

1) hízás,hát nekem is 3.(38 vagyok, de érezhetően több jön fel a korral)

2) teherbeesès-csak tervezed vagy már összejött csak plusz cimkèt adtál?

3) császár szerintem ahogy fentebb írtam borítékot

4) nem vagyok orvos de a túlhordàs szerintem nem kor függő.

2020. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat válaszolok,a hibáimat. 40 éves mint életkor,milyen kötelező vizsgálatok vannak,amik ajánlottak,szürések baba betegségek miatt.35 év kor feletti,kötelező vizsgálatokra,meg 35 év alati szülés kontra 40 éves kor feleti szülés előnyei hátrányai,meg a társadalom hozzá álása sokadik gyerek válalása 40 év felett.
2020. aug. 15. 08:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!