Újra elvetélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Decemberben 6 hetesen elkezdtem barnázni, ügyeleten írtak Utrogestant, egy hét alatt elmúlt a barnázás de sajnos missed ab lett a vége.

Április 12-én pozitívat teszteltem egyből elkezdtem 3x1 Utrogestan kúpot használni, tegnap töltöttem a 6. hetet és 1cm-es vérdarab volt a wc papíron, és azóta nagyon világos barna folyás törlésnél.


Orvoshoz holnap tudok menni, Utrogestant használom pozitív teszt óta, így szerintem ő se tudna mit tenni.

Ultrahangon még nem voltam, jövőhétre van időpontom.


Képet nem szeretném csatolni mi jött ki belőlem.

Volt valaki akinek ezek ellenére megmaradt a baba?

Ez lenne már a 3. vetélésem, de ezek közt született két egészséges gyermekem.



Köszönöm előre is


máj. 1. 07:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Hematóma is lehet. Ha tudsz emelj az utro adagon 3*2-re (progeszteront nem lehet túladagolni) és szedj Rutascorbint 3*1-et valamint Magnerotot szintén. Nekem ez volt a lombikos orvosom tanácsa mikor elkezdtem barnázni. 4 éves azóta a lányom.
máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm szépen!
máj. 1. 07:59
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Ma is van ambulancia...csak mondom. Ilyen előzményekkel én nem tudnék a fenekemen ülni
máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3 és mit csinálnának?

Sajnos progin kívül más nincs, nincs csodaszer ami bent tartja, ha valami nem jó.

máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as!

Szerinted nem tennék meg bármit, hogy megmaradjon?


Használom az utrogestant az elejétől kezdve, pont az előzmények miatt.


Múltkor is rohantam be a kórházba vasárnap este 11- kor.Hazaküldtek pihenni az Utroval.


Tapasztalatokra voltam kiváncsi, nem kioktatásra.

máj. 1. 09:28
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

#4! Semmit. De meg tudják nyugtatni, ha nem vetélés, hanem esetleg egy "jobb helyen" lévő hematóma.

Tapasztalat: Ugyanúgy vérzéssel indult, kaptam progit, rutascorbint, de sajnos vetélés lett☹️ Következőnél már alapból kaptam progit. Egy csepp vérrel is bementem ügyeletre 5hetesen. Megállapították, hogy jó helyen van, korának megfelelő, a petezsák szabályos. A vérzés nem tudják, mitől volt.

1 héttel később megnézett az orvosom. Még csak enyhe pulzálás volt, de minden normálisnak tűnt. Azonban pár órával később közepesen erős menstruációszerű vérzésem lett. Visszamentem ügyeletre, mert én se tudtam volna még 1 hétig nyugodtan ülni (akkorra hívott vissza a dokim). Pedig elég reménytelennek tűnt, hisz, ha lett volna hematomám, pár órával azelőtt látszott volna. Az erősebb vérzés meg semmi jót nem ígért. Mégis hematóma volt, a petezsák alatt. Így megtudtam, hogy van remény, kímélő életmód, sok pihenés, milyen és mennyi vérzés várható még, hogy tudom felismerni, ha vetélés lesz stb.

Azóta 24 hetes vagyok, itt ficánkol a hasamban😁

máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Ne haragudj de nem valo neked gyerek.. milyen kozhely hogy holnap lesz orvos.. mento korhaz
máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnázok. Bementem 2 hete a kórházhoz és kaptam progeszteront. Vasárnapig rendben is voltam, de akkor az egész tisztasági betét barna volt. Tudtam hiába megyek be, nem tudnak semmit csinálni. Azóta is barnázgatok. Holnap megyek az orvosomhoz, mert 7 hetes vagy (remélem a babával minden rendben). Előzmény, hogy ez a 3. terhességem és az első kettőnél is ez volt és jól alakult. Próbálok pihenni, amennyit 2 gyerek mellett lehetséges. Hiába mennék be ügyeletre, én ezt már sokszor eljátszottam a 3 terhesség alatt.
máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8#


*7 hetes vagyok

máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Abban van igazság, hogy sajnos a kórházban sem tudnak csodát tenni.

Most bemegy az ügyeletre, talán pár órán belül sorra is kerül, elmondják mit lehet tenni (amit a kérdező jelenleg is csinál) és ennyi. Ennyit tud a magyar e.ü 2024-ben.

Véralvadási problémára vizsgáltak kérdező? Az vetélést okozhat sorozatban többször is, ha nem kapsz vérhigítót.

máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!