Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogíny fájdalommal mit tudok...

Fogíny fájdalommal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
17 hkm vagyok és néha fáj a fogínyem. De eddig különösebb probléma nem volt vele, hamar el szokott múlni és ritkán fájt. De tegnap este óta szinte megállás nélkül fáj. Este bevettem egy fél Rubophent, de mivel semmit nem segített, éjszaka egy egészet vettem be belőle. De akkor sem múlt el. Napközben kicsit jobb lett, de most megint nagyon el kezdett fájni. Nem akarom, hogy ez az éjszaka is forgolódással teljen, de szerintem megint feleslegesen vennék be Rubophent, márpedig azt nem szeretném. Algopirin van még itthon, de nem tudom, hogy jobb lenne-e, meg hogy azt szedhetek-e. Mit tanácsoltok, mit tegyek? A fogorvos annyit mondott erre, hogy nincs rá semmilyen kenőcs, ha rendszeresen tisztítom, nem fáj. De hiába...

2020. aug. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor el kell menni egy másik fogorvoahoz.
2020. aug. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogorvosnak teljesen igaza van. Annyival egészíteném ki,hogy el kellene menned egy alapos fogkőeltávolításra. Ezen felül pedig a YouTube-on találsz nagyon jó oktató videókat a helyes fogmosásról. A Curaproxnak van nagyon jó videója illetve szerezz be a márkától egy ultra soft fogkefét.

Sajnos a legtöbb embernél az a probléma,hogy fogat ugyan másnak, de rosszul.

Ettől biztos jobban leszel.

Egy 15 hetes dentálhigiénikus :)

2020. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fogkő eltávolítás a héten volt és soft fogkefét használok. Megnézem a videót mindenképpen.
2020. aug. 16. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Lacalut fogkrémet próbald ki, nekem segitett terhességi fogínygyulladásra.
2020. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lacalut fogkrémet használok.
2020. aug. 16. 11:06
 6/6 anonim válasza:
Használsz fogselymet? Én konkrétan azzal okozok pici sebet néha és akkor alakul ki utána a fogínygyulladás. Őrlófogaknál fent nekem mindig ez okozta de már fent nem fogselymezek csak szájvíz.
2020. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!