Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PTE klinika szülészet vagy...

PTE klinika szülészet vagy DaVinci Magánklinika Pécsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg a DaVincibe járok vizsgálatokra. Egyszer voltam a klinikán korábban, de nagyon negatív tapasztalataim voltak. Kinek milyen élményei vannak?



2020. aug. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz nem kérdés, akkor magán. A klinika katasztrófa.
2020. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából nekem annyit megér, hogy összeszedjem a pénzt.

Most is vizsgálatonként 29.000Ft-ot fizetek. Egyszer mentem be a klinikára vérzéssel. Az akkor felkelő doktornő teljesen kiakadt, hogy ezzel nem kell ügyeletre rohanni, a terhesség alatt normális (!!!!) a vérzés. Elvetéltem.

Most ezért választottam a magánklinikát, de tájékozódni akarok, mennyire éri meg.

2020. aug. 23. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer voltam ott genetikai uh-on. Az orvos közömbös volt (vagy csak én nem mertem kérdezni), viszont jól és alaposan végezte a dolgát. Lánc utcába jártam, nekem megfelelt az ottani gondozás, problémamentes terhességem volt.

Szülni a klinikán szültem. Nem készültem szülési tervvel, mindent ráhagytam az orvosokra ill a fogadott szülésznőmre. A protokoll szerint jártak el (én választottam), ennek ellenére csodás volt a szülés, jól éltem meg.


A csecsemőosztályon, ill a terhespatológián csak egy érzéketlen orvossal találkoztam vizit alatt, így az ott töltött időkre, ellátásra sincs panaszom.


Most már az lépett érvénybe, hogy a fogadott orvos csak akkor lehet bent szülésnél, ha épp ügyeletes, így még nagyobb lutri, hogy bent lesz-e.


Szerintem, ha megteheted és neked nagyobb biztonságot ad, ha egy adott orvos kíséri végig a terhességet és a szülést, akkor a DaVinci remek választás.

2020. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Da vincin 30. hét után voltam 4d-n a Mátrai Gábornál, ő nagyon kedves volt, mindent magyarázott közben. Később pte szülészeten is találkoztam vele, ott minden “beteggel” kb 1 másodpercet foglalkoznak az orvosok. Meg is lepődtem h ahhoz képest h a da vincin milyen figyelmes volt, a szülészeten nem is hozzám beszélt, mikor a szülés indításomról volt szó hanem kollégához, az is egy fél mondat volt és már ment is el. Aztán gondoltam h valaki majd tájékoztat bővebben, de nem XD. Attól az ápolótól tudtam meg h másnap reggel hétkor megyek, aki este 10-kor jött h leborotváljon, meg felajánlja a beöntést. Ez baromira nem volt szimpi nekem hogy őszinte legyek. Azt hittem h magáról az eljárásról is lesz valami kötelező tájékoztató vagy ilyesmi, nem h úgy kell rákérdeznem az időpontra meg meg ilyenek. Szülés után meg még bent tartottak minket 5 napig mert antibiotikumos kezelés kellet a lányomnak. Nagyon nyomasztó volt a bent töltött idő. Főleg a bezártság miatt. Most olyan ott bent mintha börtönben lennél. Ezt nem csak én mondom, többi anyukával is erről beszélgettünk. Ez most nyílván a vírus miatt van. Elég szigorúak, főleg a rohadt biztonsági őrök. Jó Jó... biztos szükség van erre a korona vírus miatt, de akkor is baromira nyomasztó. Amúgy rendesek voltak a csecsemős nővérek. Csak egy volt aki lecseszett mert fogyott 200g-t a lányom az első napokban. 3300g-ról, és megpróbálta táppal megtömni amitől öklendezett szegény. De aztán szerencsére hízásnak indult 🙂. A többi nővér tényleg kedves és segítőkész volt. Ja meg hát letapadt nyelvel született a babóm, ezért szenvedtem a szoptatással. De nyelvét csak a 4. napon vettem észre, addig a mellbimbómat hibáztattam. Aztán megmutattam dokinak, aki ígérte h felcsípik neki, aztán mégsem sikerült elintézni. Csak záróra ráírták h vigyem el fül-orr- gégészetre. Szóval a szülészet is kibírható csak a dokik mindig sietnek, és nem mindenki kedves, és jelenleg az osztályról csak a kávéautomatáig mehetsz el. Délig küldhetnek neked fel csomagot. És 4-6 ig le van zárva az utca, de van apásszüles 👍. A biztiőrők meg bunkóznak 😁.
2020. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!