Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ereztetek igy varandosan?

Ereztetek igy varandosan?

Figyelt kérdés
Szeretek varandos lenni, nem kell felreertelmezni a kerdest. Imadom, ahogy a ferjem csodalattal nezi naprol napra a novekvo pocakom, simizi, latom, hogy boldog,imadom ahogy rugdos a fiunk stb. Viszont magamat ahogy mostansag latom..hat nem is tudom. Az elejen nagyon szexisnek, fittnek, szepnek ereztem magam. Lehet csak a hormonok, de az utobbi 2 hetben nem latom magam epp vonzonak. Elso baba, sok valtozas. Nagyon fura, hogy a szemeremdombom a duplajara nott, fura, hogy kerekedek,hizok.. Pedig nem zabalok, sot cukormentesen eszek 2 hete (GDM), megis azt erzem hogy nem vagyok szexis. Pedig mindenki mondja, hogy nagyon csinos kismama vagyok, a ferjem is dicser, tamogat..Ha kilepek akar csak a boltba is, normalisan feloltozom, alap sminket rakok, apolt vagyok. Mindenki szerint arcon, cicin, hason kivul minimalisat szedtem fel, jol nezek ki.. (eddig 6 kg plusz) Normal bmi rol kezdtem a terhesseget. Nem tudom minek tudhato be ez, hogy most igy latom magam, nadszal vekony utoljara egyetemen voltam, azota eltelt 6 ev, szoval nem tudom mi a bajom most, de sajnos ilyen hullamvasuton ulok jelenleg..A babam a fontos, nem a kilok, a kulalak, de ha latok egy vekony lanyt neha kiakadok, hogy en hogy festek es meg hol a vege... Szexualis eletunk is probaljuk szinten tartani, a kapcsolatunk ugyanolyan, mint elotte. Mit lehetne ezzel kezdeni?
2020. aug. 24. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz vele kezdeni azon kívül, hogy elfogadod. Nem tart örökké.

Nem írtad, hogy hányadik hétben vagy. A 6 kiló nem sok, ha már a vége felé tartasz.

Én 25 kilót híztam, de màr szülés után 1 héttel lement 18. Most annyi vagyok, mint terhesség előtt.

2020. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 28.hétben vagyok....igyekszem elfogadni a változásokat...csak megbolondult a fejem kicsit az utóbbi hetekben az önképemmel kapcsolatban..
2020. aug. 24. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

En fogytam terhesen a gdm dieta miatt. Valszleg a vegere te is fogysz ha betartod az ajanlott etrendet. En tok jol ereztem magam szules utan de aztan a szoptatas alatt meghiztam, ami rosszabb szerintem, mert akkor masok allitolag fogynak es meg ra se tudtam fogni semmire.

A testkep elfogadasa amugy sztem nagyon fontos a terhesseg alatt igy próbálj meg a paroddal beszelni errol. A 6 kilo nem sok de azert azt tudni kell hogy a vegen fog tobb feljonni ha nem tartod kordaban a dolgokat.

2020. aug. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!