Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarja mindenki jobban...

Miért akarja mindenki jobban tudni helyettem azt, hogy meddig kellene terhesen dolgozzak?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok jelenleg és úgy tervezem, hogy a kiírt időpont előtti hétig fogok dolgozni. Irodai munkát végzek, semmi megerőltető nincs benne (1-2 akta felemelése nem az). Szülés után még lehetek bőven eleget otthon, nekem sokkal jobb, hogy produktívan telnek a napjaim.
2020. aug. 25. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
És ez miért idegesítő? Mintha inkább dicsekednél. Szuper vagy. A többiek bénák. Most jó?
2020. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek 11-essel.

Nem beleszóltak, csak megkérdezték miért döntöttél így, vagy csodálkoztak, mert ez manapság nem szokványos. Ezt te úgy éled meg, hogy mindenki jobban akarja tudni helyetted? Neked az volna a jó, ha a munkán ill. elvégzendő teendőkön kívül soha senki semmiről nem beszélne veled? Ha soha senki semmit nem kérdezne a terhességedről, a babavárásról? Mentél volna lakni egy tanyára egymagadban, akkor nem érdeklődne irántad senki.

2020. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
11 nekem is ez jutott eszembe, hogy a kérdező csak dicsekedik, hogy ő milyen szuper.
2020. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem aludtam utána jóformán egy évig semmit, de tényleg semmit. Éjjel 2 óránként kelt a lányunk szopizni, de annyi tejem volt, hogy muszaj volt fejnem éjszaka is, különben vagy nem tudtam aludni vagy huzhattam at az egész ágyat, mert állt a tejben. Így jó, ha ejszakankent aludtam 4 orat, de azt sem egyhuzamban.

A lanyunk brutalisan hasfajos volt, igy a nappali alvas is 10-10 percekre korlatozodott.

A gatmetszesem szetnyilt egy rossz mozdulattol, tus alatt tudtam csak 1-2 hetig pisilni, mert egyebkent ugy csipte a pisi, hogy majd bepisiltem.

Szülni is úgy mentem, hogy tök faradt voltam, otthon, munka után indult be a szülés, de vajudtam majdnem 20 orat, fasza volt a munka után.


Most 29 hetes vagyok, 32. hétig dolgozok, utána tuti kielevezem azt a par het "pihenest".

2020. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Félreértitek, lehet velem bármiről beszélgetni, így a születendő gyerekemről is. Azzal sincs gond, ha valaki elmondja, hogy ő csak pl. 28 hetes koráig dolgozott, mert veszélyeztett terhes volt. Azzal van bajom, ha elmondom, hogy én dolgozom és még fogok is a 39. hétig, akkor szemforgatás a válasz vagy kéretlen jótanácsok, hogy miért ne tegyem. Orvosomat is megkérdeztem róla, azt mondta, hogy cselekedjek úgy, ahogy jónak látom, én pedig így látom annak. Nem várok ezért dicséretet, ezzel nem leszek több másoknál.
2020. aug. 25. 11:02
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért írják ezt a többiek, mert újabban napi szinten vannak kéedések, aminek célja a tp-n lévő terhesk szidása. Unalmas már meg valljuk be kva szánalmas, hogy egyesek azzal vannak elfoglalva ki dolgozik meg ki nem. Nektek nincs saját életetek, vagy ennyire nyomorult?? Persze mind ezt ilyen habzó szàjú elmebeteg stílusban, hogy ki kéne rúgatni, ráfogja csak, divat stb. Sok irigy kutya, azért mert gondolom ő valami alja helyen dolgozik ahonnan 2 nap tp re se mehet mert megszólja a főnök, és kirúgással fenyegeti, beszól másnak mert ő meg törődhet magával meg a születendő gyerekével. Ha úgy érzi tp-remehet. Menjen is. Senki nem tartozik magyarázattal habzó szájú gyk s Mancikàknak, akik a saját nyomorukat kisérelik meg levezetni máson. Mert aki jóban van magávak nem mást bactat.

Erre jösz te bujtatva dicsekedni, hogy de menő vagy már te is mert dolgozol. Jó, és erre milyen választ vársz? Dolgozzál, lehetőleg a kitolási szakaszig, aztán mielőtt ránézel a saját gyerekedre, az érmet még tetesd ki a melledre érte..

Szánalom.

2020. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!