Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarja mindenki jobban...

Miért akarja mindenki jobban tudni helyettem azt, hogy meddig kellene terhesen dolgozzak?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok jelenleg és úgy tervezem, hogy a kiírt időpont előtti hétig fogok dolgozni. Irodai munkát végzek, semmi megerőltető nincs benne (1-2 akta felemelése nem az). Szülés után még lehetek bőven eleget otthon, nekem sokkal jobb, hogy produktívan telnek a napjaim.
2020. aug. 25. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Mert manapság az a megszokott, hohy a nő kb a pozitív tesztig dolgozik, utána pedig táppénzre megy.
2020. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az az abnormális, leszámítva, ha valakinek nyomós indoka van rá, hogy ezt tegye (veszélyeztetett terhesség). Anyagilag sem épp kifizetődő. Èn mindent tudok ugyanúgy csinálni, mint korábban, kivéve talán a cipőhöz való lehajolást.
2020. aug. 25. 09:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés hanem panasz. Milyen választ vársz?
2020. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad, bírod a munkát és az állapotod nem indokolja akkor dolgozz ameddig szeretnél. Az meg, hogy más miért és mikor megy tp-re ne foglalkoztasson. ☺️
2020. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dolgozz! Senkinek semmi köze hozzá.
2020. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, senkinek nincs köze hozzá, hogy meddig dolgozol. Ha végig szeretnél, akkor dolgozz végig. Ahogy amúgy neked sincs jogod ahhoz, hogy elítélj mást, amiért előbb elmegy táppénzre.
2020. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Karacsonyi szünet után engem már a főnököm nem engedett vissza. Január végén szültem. Azt mondta, higgyem el, kell előtte egy kis pihi, nem akar az irodából fuvarozni szülni. Végül is igaza volt. Az utolsó hónap már nagyon nehéz volt. Nem tudtam volna már 8 órában ülni sem, nemhogy produktív munkát végezni. Plusz 10 percenként pisiltem.
2020. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el, csak irracionális döntésnek tartom. Elég idegesítő már, hogy távolabbi ismerősök vagy olyan, akivel szimplán csak beszélgetek és szóba kerül valahogy a munkám, akkor mennyire meglepődnek, hogy te még dolgozol, mikor mindjárt szülsz.
2020. aug. 25. 09:58
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Más meg irracionális döntésnek tartja a tiedet. Elsővel én is dolgoztam a 39. hétig, utólag bődületes baromságnak tartom.

De ha te így érzed, dolgozz, de te se ítélgess másokat.

2020. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utólag miért tartottad baromságnak? Származott ebből neked vagy a gyerkednek hátránya?
2020. aug. 25. 10:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!