Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakorisággal szeditek...

Milyen gyakorisággal szeditek a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

21+6 hetes vagyok, az elso harmadban naponta szedtem, a 14-15.héttől minden másnap szedem, mert sokan riogattak, hogy túl nagy lesz a baba. Úgyis nyár van, próbálok sok zöldséget, gyümölcsöt enni. Viszont jön az ősz-tél. Az egyik védőnő szerint bátran szedjem naponta, az orvos szerint meg mindenkinek a saját döntése.


Ti hogyan szeditek? Aki már szült, leírná, a 2-3. trimeszterben hogyan szedte? Az is érdekel, milyen fajtát.



2020. aug. 26. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Napi 1x. Már bebizonyították, hogy nincs köze a magzat súlyához.
2020. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Femibiont szedtem első terhességem alatt is, és most a második terhességem alatt is azt szedem. Nekem bevált. Naponta szedem. Ez, hogy a terhesvitamintól nagy lesz a baba, csupán tévhit.
2020. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Első trimeszterben Jutavitet szedtem minden nap. Most jelenleg a Czeizel vitamint szedem Omega 3 kapszulával minden nap. Plusz hozzá kollagént, vasat és magnéziumot.
2020. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén femibion napi 1x, semmi köze a vitaminnak a születési súlyhoz.
2020. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet szedtem az első terhességemkor, kb a 10 héttől végig, naponta. A fiam 3750 grammal született, abszolút szokványos súllyal.
2020. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-et szedtem a pozitív teszttől a szoptatás befejezéséig. Átlagos, inkább kicsi babáim születtek.
2020. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet szedek naponta, és előző terhességem idején is így csináltam. Nem lett nagy baba, ez tévhit, ahogy előttem is írták.
2020. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is Femibiont szedek a kezdetektől naponta
2020. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Czeizelt szedtem a terherbe esés előtti 3 hónaptól.28 héttől vasat is orvosi utasításra.2896g lett a lányom:)

De a családban mindenki szedett valamilyen terhes vitamint és 3-3,5kg koruli babák lettek szóval szerintem is tévhit a nagy baba-vitamin összefüggés

2020. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Napi 1-t szedek. Nincs köze a baba sulyahoz. A baba elveszi amire szüksege van, ha nincs valamiböl eleg,akkor csak magaddal szursz ki,mert töled fogja elvenni. Elkezd majd romlani a fogad vagy a hajad lesz töredezett, vagy valami mashol jelenkezik majd a vitamin hiany.
2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!