Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az első harmadban?

Ketteske kérdése:

Normális ez az első harmadban?

Figyelt kérdés

Most töltöm be a 9. hetet. Az égvilágon semmilyen tünetem nincsen, se hányinger, szédülés, és a melleim se feszülnek, viszon kb. heti 1x esténként olyan érzésem van, mintha lázas lennék, de amikor megmérem csak 36.9. Ilyenkor mindig hamar 10 körül le is fekszem, mert nem birok tovább fentmaradni, és reggelre kutya bajom.

Veletek is volt ilyen? Forduljak dokihoz?


2008. nov. 27. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi szerintem semmi gond nincs, nekem sem volt sem hányingerem, sem szédülés. Mondjuk mellfeszülés az volt. Ha nagyon aggódsz akkor inkább menj el dokihoz vagy a védőnőhöz.
2008. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmi gond nincs.Én fél 6-kor keltem akkor még dolgoztam)és fél 5-re értem haza onnantól aludtam estig aztán 1 órát fent voltam utána reggelig, csak így bírtam ki a napot.Nem akarlak elkeseríteni, de még lehet hányingered, meg egyéb tünetek.Egyenlőre elégedj meg ezzel a két tünettel(hőemelkedés is lehet tünet)!:)Boldog babásodást!19 heteske
2008. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj. ha nincs hányinger, annak csak örülj. én nagyon hányok és nem marad meg bennem délután már semmi. éjszaka is rámtör, és bármikor. már fáj tőle a torkom. de te élvezd a nyugodt terhességet. egyébként én is már 8 órakor alszok, mert korán kelek, dolgozok és sokat utazok, ami mégjobban kimerít. de egy kismama fáradékony ami természetes. ez a hormonoknak köszönhető! boldog babavárást! 9 hetes kismami
2008. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2008. nov. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!