Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Azt...

11 hetes kismama vagyok. Azt hallottam, hogy az első harmadban nem ajánlott az orgazmus. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt már én is hallottam,de csak akkor ha veszélyeztetett terhes vagy,vagy ha már volt vetélésed! Egyébként nem árthat!
2009. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nagyon sokat 'huncutkodtunk' mind a 9 hónapban, talán nagyobb igényem is volt rá, mint máskor. Az első két hónapban még nem is tudtam/ voltam biztos benne, hogy babát várok. Az utolsó hónapban pedig óvakodtunk a mély behatolástól, ennyi.
2009. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem vagyok/voltam veszélyeztetett de minden orgazmus után nagyon keményedett görcsölt a méhem (pedig amúgy meg sose csinált ilyesmit) így mivel a szexről azért nem mondtunk volna le, így kimaradt az orgazmus rész:) aztán 14-15.héttől már nem volt ilyesmi szerencsére (keményedés)
2009. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok veszélyeztetett,és vetélésem sem volt.6hetesen tudtam meg, hogy babát várunk,de a 9.héttől mertünk csak úgy "igazán" szeretkezni.Akkor semmi panaszom nem volt, annyi, hogy a hasam másnap egy kicsit keményedett.
2009. ápr. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!