Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen 1,5-2 kg hízás...

14 hetesen 1,5-2 kg hízás mennyire ideális vagy sok?

Figyelt kérdés

Eszek rendesen, igaz az a 12. hétig rosszul voltam, sokszor nem bírtam csak nagyon keveset enni, de már van étvágyam. A hasam viszont sokat nőtt.

Átlag mennyit szoktak ilyenkorra hízni a kismamák?


2008. nov. 27. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkatfüggő mennyit híznak,de egy biztos,hogy a Te hízásod a legideálisabb!Majd akkor hízol többet,ha már a kicsi is nőlni kezd,úgy 20. a héttől. Nem függ a baba súlya attól,hogy végülis mennyit hízol.Én 6 kg-ot híztam 3,6 kg lett a gyerek!
2008. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem sok!

Én 18 kiló többlettel mentem be szülni, egy hét múlva már 11 kiló lement. Ez egy kicsit sok, de a tiéd az tökéletes!

2008. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen alkatfüggő,mindenkinél más.Lehet,hogy nem is híztál ennyit,csak lelassult az emésztésed.Ennyi "koplalás" után van mit bepótolni a szervezetnek:) Én ma vagyok 17 hetes reggel mértem magam 59.5 kg vagyok,58.7-ről indultam,de voltam már 60.7 kg is (pár napig kitartott ez a súly) pedig normálisan eszek,nem össze-vissza.Remélem érted mire gondolok,kicsit kuszának tűnik:)
2008. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért aggódom, mert a terhességet nem kis súlyfelesleggel kezdtem és az orvos figyelmeztetett is, hogy vigyázzak. Hála Istennek az emésztésemmel eddig semmi probléma (kopp-kopp-kopp), van olyan nap, hogy jobb is, mint a baba előtt :)

De megnyugodtam, hogy eddig még nem estem túlzásba :)

Mindenkinek sok boldogságot!

2008. nov. 27. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aqgódj,alkati kérdés de ennyi jó, én 19 hetesen összesen 2.5 kilót híztam eddig.
2008. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!