Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzékeny méh, apró görcsök,...

Érzékeny méh, apró görcsök, végbélbe sugárzó fájdalom terhesség 16. hetében. Normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete kezdődött kb. hogy elég érzékeny a méhem és a hólyagom, apró görcsök jelentkeznek a nap végén általában és naponta többször végbélbe sugárzó fájdalmat észlelek. 16 hetes kismama vagyok, 3 nap múlva megyek orvoshoz. Tapasztalt valaki ilyet? Mennyire normális ez ebben a terhességi korban?

2020. szept. 7. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. Valahogy helyet kell csinálni annak a babának.
2020. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ezt én is éreztem és ahogy haladt előre a terhesség még fájdalmasabban. Volt olyan hogy már be is paráztam mert alig bírtam menni. Nyilallt a fájdalom a hüvelybe meg a lábamba késszúrás szerűen. Az is normális volt.
2020. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Rettentően parás vagyok...
2020. szept. 7. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot. Én 2x2 magnerotot szedek és lekopogom eddig nem nem éreztem ehez hasonló fájdalmat, 33 hetes vagyok.
2020. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!