Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes várandós vagyok....

10 hetes várandós vagyok. Sokáig mensi szerű hasi-és derékfájdalmaim voltak (kaptam rá magnéziumot), azonban az elmúlt kb. egy hétben egyre kevesebbet fordulnak végre elő. ?

Figyelt kérdés

Helyette viszont feszítő jellegű fájdalmat érzek az alhasamban és nyomásérzékenységet, ill. enyhén végbélbe sugárzik néha.

Abszurdnak tűnik, de olvastam már ilyenről. Nem vérzek mellette.

A méhen belüli terhesség mellett ez utalhat vajon méhen kívülire is?



2020. márc. 15. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek terhesség alatt jönnek-mennek, változnak. Amíg nem vérzel nincs baj. Ha méhen kívüli lenne az már ilyenkorra kiderül, de ha ennyire parázol, az többet árt az embriónak mint gondolnád!
2020. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha UH-n voltál már, akkor ott látták, hol van. Ha még nem, egyébként is ideje lenne. De a méhen kívüli nem szokott eljutni a 10. hétig. Ha esetleg hátrahajló méhed van az ugye valamelyest a végbélre támaszkodik, ezért okozhat ilyet (menzesznél is), de majd a 12. hét körül fog lassan előrebillenni. A feszítő érzés meg természetes, hiszen nő a méhed és helyet csinál.
2020. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Most olvastam csak vissza,h.kissé össze zagyválva írtam a mondatokat, bocsi.😃

Voltam már dokinál, (utoljára 2 hete) és nem látott eltérést, csak megijedtem kicsit h.esetleg nem vett észre valamit. Tudom, kicsit túlparázom, de pár hónapja volt egy missed abom és igyekszem csak a pozitívumokra jobcentrálni, de bennem van azért a félsz...

2020. márc. 15. 18:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobcentrálni=koncentrálni😃
2020. márc. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!