Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan étvágycsökkentő,...

Van olyan étvágycsökkentő, ami hatásos? Lehet ilyet kapni gyógyszertárban, drogériában?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a diétát.

Eddig simán megettem napi 2500-3000 kalóriát, ezt most lecsökkentettem napi 1500-ra.

Félek hogy nehéz lesz betartani, ezért most jól jönne valami ami picit lecsökkenti az étvágyamat.

Most 166 cm és 63 kiló vagyok.

Elég sok a zsír rajtam has-csipő-comb tájékon, tehát lekellene adni 8 kilót.



2017. szept. 11. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy sok rajtad a zsír, akkor sportolj, ne koplalj. Csak magasság és testsúly alapján nem mondanálak kövérnek, de nem látom, hogyan oszlik el rajtad. Sportolj, tornázz, izmosíts, és igazíts ehhez egy étrendet, ha kell, nézz meg olyan oldalt a neten, ahol ezzel foglalkoznak, kérd ki dietetikus véleményét... stb.

Egyébként lehet, hogy meg fog lepni, de a fekete csoki (minél nagyobb százalékú a kakaótartalma) étvágycsökkentő hatású, persze csak mértékkel (én egyébként gyomorrontás után is szoktam enni). De ha hihetetlennek tűnik ez a gondolatmenet, csak idézek gyerekkoromból, amit nagyszüleim és szüleim mondogattak mindig, hogy ne egyek evés előtt csokit, mert elveszi az étvágyat, és nem fogok rendesen ebédelni, vacsorázni... Talán neked is mondták annak idején. :-)

2017. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egész jól oszlik meg rajtam a felesleg,de a hasamon azért már kezd feltűnő lenni.

Fogok edzeni is a diéta mellett,napi 20-30 percet.

Többet sajnos nemtudok a 2 és fél éves fiam mellett.

Valamiért zavarja ha tornázok. :)


A csokival az a problémám hogy 1-2 cikk után enném a többit is.

Szeretem az étcsokit. :)

2017. szept. 11. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak jó tornavideók youtube-on gyerkőccel közösen, lehet, hogy azokat kellene kipróbálni. :-)
2017. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

165höz vagyok 45 és vékony, nem sovány. Van ott 15kg felesleg is.


Siburtamin, de nagyon káros. Külföldről lehet rendelni.

Revex 16 - Scitec.

2017. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
151cm magassághoz vagyok 52kg, és nincs súlyfeleslegem. Nem lehet testsúly és testmagasság alapján egyértelműen eldönteni ezt, csak a nagyon kirívó eseteknél. Én 50kg alatt sovány voltam.
2017. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is biztos vagy benne, hogy az étvágyad fog akadályozni?

Én nulla étvággyal sem fogyok, ha az éhségem nagy, sőt, nulla étvágy és nulla éhség mellett sem, ha kapom az erős parancsot, hogy energiahiány van és ennem kell.

Az étvágy, éhség s az energiahiány érzése szerintem fontos jelzések, akkor is, ha néha félremennek, nem akarnám elnyomni őket. Jó, az étvágy néha zavaró lehet, de akkor is jobb egy erős elhatározás, amíg nem éhes az ember, addig ezt azért illik tudni megoldani a legtöbb esetben.


A másik, hogy hirtelen feleannyit enni elég durva, finomabban nem tudod? Inkább mozogj többet.


Csak az, hogy simán túleszed magad másfélszeresen, még nem jelenti azt, hogy egy enyhe deficitet nem bírsz. Lehet, hogy jó étrend kell hozzá, több mozgással, de pusztán a megszokottnál kevesebb evés nem tűnik indokolni, hogy szenvedj. Ha az ételeidet kissé átalakítod, még az ételmennyiség is maradhat, sok élvezet is...

2017. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4-es, voltam már 47 kiló és nagyon nem éreztem jól magam.

A combom egyenlő volt a lábszárammal.

52-55 kilóval viszont nagyon jól néztem ki.

Igy most is ez a cél.

Nem folyik rólam a háj egyébként.


Egész jól bírtam tegnap,nem is voltam éhes.

Próbálok olyanokat enni amivel jól is lehet lakni.

Tornáztam is.

Mindennap fogok,mert szeretnék kevéske izmot is építeni magamra.

Állítólag 2000 kalóriával tudnám tartani a jelenlegi súlyomat,ezért csökkentettem 500-al.

2017. szept. 12. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hastáncolok kb. 4 éve, engem az tart rendben, de nekem fölszedni kellett, nem leadni, zsírra én nem hízok, öcsém sem, apám sem, apai nagyapám sem (ő már nem él), ezt örököltük. Próbáltam a ducik tippjeit, mit egyek és mennyit, nem segített, ugyanúgy sovány voltam. Elkezdtem a táncot, remekül átmozgat mindenhol, formásabb lett az alakom, és felszedtem magamra azokat a kilókat (izomként), amik kellettek, és már nem vagyok sovány, 44kg-ról indultam, 52 vagyok most és stabilan tartom is.

Volt általános iskolás koromban egy osztálytársnőm, aki mindig duci kislány volt, lassan 5 éve újra összehozott minket az élet. Ő akkor már férjnél volt, és tervezték a gyereket, de nem akart duci kismama lenni. Ő is elkezdte a táncot akkor velem együtt. Nagyon jó alakot tudott elérni, és miután leadta a plusz kilókat, akkor jöhetett a baba.

Tudom, hogy gyerek mellett nehezebben kivitelezhető ilyenekre eljárni, de én ezt a táncot csak ajánlani tudom. Teljesen átformálja a testet. Mellesleg youtube-on is vannak ilyenhez tanulós videók, szóval aki nem akar vagy nem tud eljárni órára, otthon is ki tudja próbálni.

5. válaszoló voltam.

2017. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!