Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is hall ilyet a pocakból?

Más is hall ilyet a pocakból?

Figyelt kérdés
30.héttől, ha nagyon beindul a baba a pocakomban, akkor egyszer egyszer olyan hangot hallok, mint amikor az izület roppan egyet, pl. van aki az egyik ujját megroppantja. Olyankor én nyugalomban fekszem és bal alul hallom, és ott is mozog olyankor. Mi ez?

2020. szept. 8. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dokik szerint a csontjai ropognak. Elég ijesztően hangzik.
2020. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz gond az izületeivel :(
2020. szept. 8. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt mondják ez normális.
2020. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,izulete ropog. Kint is hallod majd. :)) Semmi baj.
2020. szept. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ropoghatnak az izuletei, a magzatoknak, és a kisbabáknak is, teljesen normális, csak furcsa a hangja. :)
2020. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes és egy napos vagyok. Én is hallottam ilyen roppanás szerű hangot kétszer pár hete. Meg van olyan is amikor rúg olyan mintha pukkantana. 😀
2020. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Nyugodtabb vagyok ... de most meg a gyerek hazahozott suliból valami nyavaját, már mindenkinek fáj a torka :(
2020. szept. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!