Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire rossz ez a laboreredm...

Mennyire rossz ez a laboreredmény? Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Doki csak 4 hét múlva lát.


[link]

[link]



2020. szept. 9. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy húgyúti fertőzésed, amúgy a többi normális.
2020. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mennyire veszélyes? Lehet baja a babának? Mint mondtam, 4 hét múlva megyek megint.

Egyébként semmilyen tünetem nincs.

2020. szept. 9. 23:20
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Èn kaptam rà antibiotikumot mert azt mondta az orvosom veszèlyesebb a fertőzès mint a kezelès a babàra nèzve. Hàl istennek jòl vagyunk. 😊 Te nem kaptàl rà semmit?
2020. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem, mivel ez a 12.heti labor, utána csak a 18.héten kell az orvoshoz visszamennem.

Plusz még minden vizsgálat meg sem volt, csak ennyit láttam az ügyfélkapun.

2020. szept. 9. 23:44
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Èn biztos nem hagynàm annyiban... Vetèlèst is okozhat.Engem mèg ki is írt pàr napra a hàziorvosom mig vissza kellett mennem kontrolba. 3 voltam.
2020. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A háziorvosom azt se tudta, hogy 12.héten kell labor 😂😂
2020. szept. 9. 23:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én háziorvosnál nem is jártam a terhesség alatt. Ellenben terhesgondozásra azonnal vinnem kellett a labort + 12. heti uh eredményeket, hogy ránézzen a doki. De a védőnő is elkérte tőlem, és megnézegette, ő is szólt volna, ha van valami. Szerintem se várd ki a 4 hetet.
2020. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként elég sok folyásom van terhesség eleje óta. Nem szagos, nem viszket, csak ott van. Fehér vagy átlátszó. Nem kerülhetett az a vizeletbe? Mert tényleg semmilyen tünetem sincs
2020. szept. 10. 00:31
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha fertőzésed van azt azonnal kezelni kell, mert koraszülést okozhat...velem sajnos megtörtént és nem lett jó vége. Egyébként én nem értem, hogy lehet az, hogy a kismamának panasza van és időpontot ad neki az orvos 2-3 hét múlvára. Megyeszékhelyen lakom...tehát nagyvárosban és egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy ha akármilyen problémával elmentem az sztk-s rendelésre, akkor elküldtek volna. A korábbi rosszul végződött terhességem miatt én annyira féltem, hogy többször is voltam orvosnál ha valami szokatlant észleltem és minden alkalommal elláttak.
2020. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De ez az. Nekem nincs semmi panaszom. És az eredményt sem tudnám, ha nincs ügyfélkapum.

Én Pécsen lakom.

2020. szept. 10. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!