Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az ertek mire utalhat?...

Ez az ertek mire utalhat? Lehet valami baj, vagy ez olyan keves, hogy kb figyelembe sem veszik?

Figyelt kérdés
10 hetesen a vizeletbol fvs 3 es vvt 3 eredmenyt mutattak ki. Mar kb a 4. het ota utrogestan huvelykapszulat hasznalok. Okozhat ez ilyen jellegu elterest? Valakinek volt mar ilyesmi eredmenye? Holnap megyek orvoshoz, akkor nezi meg a laboreredmenyeimet, csak addig szivesen olvasnek ez ugyben konkret dolgokat. Egyebkent minden laboreredmenyem tokeletes lett.

2018. máj. 14. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fvs-re 3 a határérték. Nekem 19-es lett amire az orvos nem tudta, hogy írjon-e antibiotikumot, annyira minimális eltérés szerinte. De tenyesztést kért és annak alapján csak kaptam. Vvt nekem nem volt gond terhesen, de azt komolyabban veszik. A babák előtt volt nekem 10 de az hüvelygyulladás volt, valószínű folyás formájában került bele.
2018. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sokara abbahagyhatom az utrogestant. Kivancsi vagyok, hogy utana is lesz-e elteres.
2018. máj. 14. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

A laboratóriumi referencia tartományok nem(!) kismamákra vannak szabva. Hanem átlagos felnőtt emberekre.

Minden labornál lesz majd itt ott egy kis eltérés. Nem kell rögtön megijedni :)


Látóterenként néhány fvs, néhány laphámsejt minden nőnél normális még akkor is ha nem kismama az illető.

A vvt sem ad ijedtségre okot ilyen pici mennyiségben.


Ha már vizelet.. akkor kismamaként az fontos, hogy ne legyen benne cukor, illetve fehérje. Persze a nitrit sem szerencsés, de azt könnyebb kezelni.


Az utro pedig egyetlen laborértéken változtat, az pedig a szérum progeszteron szint.


Boldog babavárást! :)


Üdv:

Egy laboros kismama...

2018. máj. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtal! Kedves vagy! :)
2018. máj. 15. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!